Złoty Laur Klienta oraz Ambasador Polskiej Gospodarki dla firmy KLINGSPOR Sp. z o.o.

W bieżącym roku firma KLINGSPOR Sp. z o.o. została uhonorowana Złotym Laurem Klienta w ramach ogólnopolskiego projektu konsumenckiego, mającego na celu wyłonienie najpopularniejszych produktów i marek w danej branży. Nagroda przyznawana jest cyklicznie przez Redakcję Komisji Weryfikacyjnej Pro – Media, która prowadzi monitoring najbardziej znanych na rynku produktów.

W 2012 r. firma KLINGSPOR Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii: narzędzia ścierne. Wyróżnienie to świadczy o dużym zaufaniu klientów do marki KLINGSPOR.

W maju b.r. firma wyróżniona została również tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii eksporter w IV edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministra

Spraw Zagranicznych. Jego celem jest wzmocnienie wizerunku przedsiębiorców-członków BCC oraz ich promocja na arenie międzynarodowej. Jury doceniło dynamiczny wzrost sprzedaży eksportowej spółki KLINGSPOR, aktywność i inwestycje w nowe rynki zbytu. Firmy – laureaci konkursu w tej kategorii, przyczyniaja się swoją działalnością do lepszej rozpoznawalności gospodarki polskiej na świecie.

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar