WIDEOTEST KORONEK DIAMENTOWYCH DREL SERII CON-AOD-10

Koronki diamentowe Drel serii CON-AOD-10 przeznaczone są do wykonywania otworów na mokro o średnicach 4-65 mm w takich materiałach, jak szkło, ceramika czy gres. Ich część roboczą stanowi bardzo drobny i gęsty nasyp diamentowy lutowany próżniowo do walcowego stalowego korpusu. Wykonano w nim też podłużne otwory do usuwania urobku. Narzędzia wyposażono w uchwyt walcowy.    

WIDEOTEST TARCZY DIAMENTOWEJ COBRA TOOLS ADDER

Tarcze diamentowe Cobra Tools Adder przeznaczono do cięcia zróżnicowanej gamy materiałów budowlanych: betonu, żelbetonu, granitu i kamienia naturalnego, cegły klinkierowej, jak też piaskowca oraz cegły zwykłej itp. Są to więc narzędzia uniwersalne, ułatwiające i przyspieszające pracę na placu budowy, gdyż użytkownik nie musi ich wymieniać w szlifierce lub przecinarce, żeby optymalnie dostosować narzędzie do rodzaju […]

WIDEOTEST WIERTEŁ STOPNIOWYCH YATO YT-44741

Wiertło YATO YT-44741 przeznaczone jest do wiercenia w wysokogatunkowej stali nierdzewnej, konstrukcyjnej i walcowanej na zimno, w metalach kolorowych, blachach stalowych oraz tworzywach sztucznych. Testowane narzędzie wykonano ze stali szybkotnącej HSS 4241 i pokryto azotkiem tytanu (TiN), który zwiększa żywotność narzędzi skrawających i zmniejsza tarcie w strefie obróbki.