AKUMULATOROWE LAMPY LED PROLINE 66186 i 66187

Akumulatorowe lampy LED PROLINE 66186 i 66187 wyróżniają się składaną konstrukcją. W postaci złożonej zajmują bardzo mało miejsca i łatwo je transportować lub przechowywać. Wytrzymała metalowa konstrukcja obudowy lamp czyni je odpornymi na działanie rozbryzgów wody z każdego kierunku oraz chroni przed przypadkowym uszkodzeniem.  TEST FREZÓW do PROFILOWANIA KRAWĘDZI GLOBUS CNC PREMIUM: FREZY do FAZOWANIA i ZAOKRĄGLANIA KRAWĘDZI

Redakcyjne testy frezów do profilowania krawędzi Globus serii CNC PREMIUM pokazały, że można nimi uzyskać najwyższej jakości efekty obróbcze. Jest to konsekwencją zastosowanych w nich rozwiązań technicznych i wysokiej jakości materiałów. Naszym zdaniem, są to narzędzia z najwyższej półki jakościowej przeznaczone dla najbardziej wymagających stolarzy.  

OBCINAK TELESKOPOWY DO RUR PROLINE 17214

Obcinak teleskopowy do rur PROLINE 17214 przeznaczony jest do przecinania rur miedzianych, aluminiowych oraz mosiężnych. Pracę nim ułatwiają cztery stalowe rolki prowadzące i mechanizm zapadkowy umożliwiający szybkie dopasowanie narzędzia do średnicy rury. Jest też dokładna śrubowa regulacja docisku kółka tnącego wykonanego z wysokiej jakości hartowanej stali.  

SEKATOR OGRODOWY PREMIUM PROLINE 40035

Rozsuwane, odporne na korozję, lekkie aluminiowe ramiona teleskopowe pozwalają sekatore ogrodowym PROLINE 40035 ciąć bez konieczności używania drabiny. Bezstopniowy system regulacji z intuicyjną blokadą precyzyjnie dostosowuje długość ramion do potrzeb. Blokada ustawień działa na zasadzie przełącznika – obrót do wewnątrz zwalania ją, a na zewnątrz – blokuje.