TEST WIERTEŁ STOPNIOWYCH HiKOKI PROLINE HSS

Wiertła stopniowe HiKOKI PROLINE HSS to narzędzia, którymi wywiercimy otwory w cienkich elementach i blachach stalowych, aluminiowych czy wykonanych z metali nieżelaznych. Doskonale nadają się do rozwiercania, a nawet fazowania takich materiałów, a do tego skracają znacznie procesy wiercenia, zwiększając ich wydajność.  

TEST WIERTEŁ STOPNIOWYCH HiKOKI PROLINE HSS TiAIN

Wiertła stopniowe HiKOKI PROLINE HSS pokryte azotkiem tytanu glinu to narzędzia, którymi wywiercimy otwory w cienkich elementach i blachach stalowych, z INOX, aluminiowych czy wykonanych z metali nieżelaznych. Doskonale nadają się do rozwiercania, a nawet fazowania takich materiałów, a do tego skracają znacznie procesy wiercenia, zwiększając ich wydajność.  

TEST WIERTEŁ SZALUNKOWYCH INSTALACYJNYCH HIKOKI PROLINE Z UCHWYTAMI WALCOWYM I SDS-PLUS

Testowane wiertła szalunkowe instalacyjne HiKOKI Proline wykonano ze stali chromowo-wanadowej zgodnie ze standardem wyznaczonym przez normę DIN 7490. Mają one najprostszą z możliwych geometrię krawędzi skrawających, czyli skręcone krawędzie stożkowate, połączone krawędzią poprzeczną zwaną ścinem. Ich kąt wierzchołkowy to 118°. Taka jego wartość zapewnia w przypadku obróbki wymienionych materiałów dobre centrowanie otworu i szybkie postępy […]