TEST TARCZ FIBROWYCH BOSCH PRISMA R781 METAL I R782 INOX

W tarczach fibrowych Bosch PRISMA R781 Metal i R782 Inox, przeznaczonych do stosowania w szlifierkach kątowych 115 i 125 mm, zastosowano technologię PRISMA, dzięki której uzyskano bardzo wysoką wydajność pracy i zwiększono żywotność tych ściernic. Przeznaczone są do one obróbki elementów ze stali zwykłej i nierdzewnej, metali nieżelaznych, aluminium itd.TEST DIAMENTOWYCH TARCZ KINCZYK ASFALT-C

Tarcze diamentowe Kinczyk Asfalt-C przeznaczono do ciecia materiałów abrazywnych: asfaltu, silikatów, świeżego betonu, kostki brukowej itp. Są one dostępne w średnicach 230, 300, 350, 400, 450, 500 i 600 mm, a więc można je stosować w dużych szlifierkach kątowych, przecinarkach spalinowych i piłach jezdnych. Można nimi ciąć na sucho i mokro.

TEST TARCZ DIAMENTOWYCH KINCZYK CERAMIC – SUPER Z LINII PREMIUM

Tarcze diamentowe mające ciągły segment ryflowany stosuje się obecnie nie tylko do cięcia płytek ceramicznych czy gresu, ale także betonu i kamienia. Takim właśnie uniwersalnym narzędziem jest tarcza Kinczyk CERAMIC – SUPER z linii premium, dostępna w dużym zakresie średnic i dzięki temu przeznaczona do użycia w szlifierkach kątowych, przecinarkach oraz piłach stołowych.