Młotowiertarka akumulatorowa Makita HR010G

Młotowiertarka Makita HR010G to sprzęt o ergonomicznej konstrukcji „L”, napędzany silnikiem bezszczotkowym, który generuje udary o energii 2,1 dżula. Urządzenie łączy w sobie kompaktowe wymiary z wysoką mocą i skutecznością pracy. Wykonano je w technologii XPT, która zapewnia zwiększoną odporność na pył oraz wilgoć i umożliwia pracę w trudnychwarunkach.

Akumulatorowa frezarka modułowa YATO YT-82194 – test redakcyjny

Akumulatorowa frezarka górnowrzecionowa YATO YT-82194 składa się z głównego modułu napędowego i współpracujących z nim dwóch modułów funkcyjnych: 2-kolumnowej podstawy wielofunkcyjnej i przystawki do frezowania krawędziowego. Moduł napędowy ma wytrzymałą głowicę ze stopu aluminiowego, która służy do mocowania go w podstawie wielofunkcyjnej. W głowicy tej, a dokładniej mówiąc na jej szyjce, mocuje się też przystawkę […]

Technologie RUBI do ukosowania i szlifowania glazury

Firma RUBI oferuje wiele innowacyjnych narzędzi, które można wykorzystać do szlifowania i ukosowania glazury pod kątem 45°, a wśród nich system RUBI PRO-EDGER, zestaw TC -125, tarcza diamentowa do cięcia i szlifowania TURBO VIPER – TGS, dyski polerskie na sucho 100 mm, diamentowe dyski elastyczne, tarcza diamentowa ECD, tarcze diamentowe do szlifowania VDG i VDF.