Snickers Workwear Rewolucja w sztuce sprzedaży rękawic

Snickers Workwear − marka słynąca z innowacyjnych rozwiązań i stawiająca na funkcjonalność wprowadza w życie pomysł, który ma szansę zrewolucjonizować myślenie o rękawicach roboczych. Rękawic nie trzeba już traktować jako nierozłącznych zestawów. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów wszystkie nowe rękawice Snickers Workwear sprzedawane są na sztuki.

 

 

 

Korzyści z nowego sposobu sprzedaży
Szwedzki producent doszedł do wniosku, że kluczowe jest dobranie odpowiedniego modelu rękawicy w zależności od zadań i prac wykonywanych poszczególnymi rękami oraz własnych preferencji. Dłonie nie są przecież identyczne i wykonują inne, mniej lub bardziej

precyzyjne czynności z odmienną intensywnością. Dzięki takiemu podejściu także kwestie związane z różnym czasem zużywania się rękawicy prawej i lewej nie będą stanowić już problemu. Rękawice będzie można kupić pojedynczo. Ten nowatorski koncept sprzedażowy jest wynikiem szczegółowych badań nad sposobami wykorzystywania rękawic na co dzień podczas pracy oraz rozmów przeprowadzonych z doświadczonymi rzemieślnikami i pracownikami z całej Europy. Dzięki takiemu podejściu także kwestie związane z różnym czasem zużywania się rękawicy prawej i lewej nie będą stanowić już problemu, podobnie jak ich zgubienie.

Cztery serie, ponad 20 modeli rękawic
Obecnie pod marką Snickers Workwear dostępne są 4 serie rękawic. Precision to lekkie i elastyczne rękawice zapewniające nadzwyczajną zręczność i dopasowanie. Przeznaczone są do prac wymagających precyzji. Ta linia obejmuje 8 modeli. Rękawice Power to 5 modeli wytrzymałych rękawic do intensywnych prac. Rękawice Weather przeznaczone są do prac w trudnych warunkach i niskich temperaturach. W tej linii znajdzie się 8 różnych modeli. W gamie Specialized pojawią się 2 modele rękawic przeznaczonych do prac z elektronarzędziami. Oba nowe typy stanowią uzupełnienie wprowadzonych do sprzedaży w połowie 2013 r. rękawic serii Precision i Power.    

Snickers Workwear zaprasza na swoje stoisko 107 podczas targów SAWO 2014 w Poznaniu w dniach 9-11.04.2014. Więcej informacji o Snickers Workwear można znaleźć na stronie:
www.snickersworkwear.pl.

Snickers Workwear jest jedną z wiodących marek w przemyśle ubrań roboczych klasy premium w Europie, reprezentowaną w ponad 25 krajach. Stanowi własność Hultafors Group – szwedzkiego koncernu wytwarzającego produkty dedykowane profesjonalnym użytkownikom. Produkty Snickers Workwear charakteryzują się ponadprzeciętną jakością, funkcjonalnością i designem. Prócz odzieży roboczej w ofercie Hultafors Group znajdują się wysokiej jakości narzędzia ręczne Hultafors oraz drabiny Wibe.

 

ZOBACZ TAKŻE

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vicy Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Vicy
Vicy

teraz te rękawice są znacznie wygodniejsze, wcześniej to nie dało się niczego w rękach utrzymać bo były nieporęczne.