Targi ITM Polska 2016

Targi  ITM Polska to „Innowacje dla przemysłu, napęd dla biznesu”. Czterodniowe wydarzenie, skupiło profesjonalistów działających w branży nowych technologii, obróbki metalu i automatyzacji produkcji.

 

Cieszy fakt, że z roku na rok na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swą ofertę chce prezentować coraz więcej firm z zagranicy. Sprawia to, że czerwcowe targi ITM Polska zyskują na wartości i mają szansę stać się dominującą imprezą poruszającą kwestie innowacyjności, technologii i automatyzacji w Europie.

 

W bieżącej edycji imprezy blisko połowa wystawców to zagraniczni przedsiębiorcy łącznie z 27 krajów, m.in. z Austrii, Bułgarii, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Japonii, Korei Południowej, Litwy, Niemiec,

Portugalii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Blisko 1000 wystawców, fantastycznych stoisk oraz bogata oferta maszyn, urządzeń i narzędzi sprawiła, że targi ITM Polska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i były chętnie odwiedzane. Tegoroczna edycja targów ITM Polska 2016, które trwały od wtorku – 7 czerwca, do piątku – 10 czerwca, upłynęła pod znakiem niezliczonej liczby spotkań i rozmów w sprzyjającej biznesowej atmosferze oraz była okazją do nawiązania perspektywicznych kontaktów handlowych, jak również do pogłębienia wiedzy podczas zorganizowanych konferencji, szkoleń i seminariów, m.in.: Czyszczenie i konserwacja stali nierdzewnej, Forum Techniczne Stali Konstrukcyjnych, Druk 3D w przemyśle, Aluminium 2016, Warsztaty ze skanowania 3D i obróbki pomiarów 3D, Optyczna technika pomiarowa w odlewnictwie i tłocznictwie, Objętościowa obróbka cieplna stopów metali, Subcontracting ITM Meetings, Gospodarka 4.0 – jedyna droga do rozwoju itd. Czerwcowa ekspozycja obfitowała w 13 premier rynkowych, 26 produktów uhonorowanych Złotym Medalem MTP oraz 62 nowości z całego świata. Jednym z targowych medali została uhonorowana firma PFERD za innowacyjne narzędzie ALUMASTER® do obóbki aluminium.

 

Kolejna edycja Targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska odbędzie się w Poznaniu w dniach 6–9 czerwca 2017 r. W przyszłym roku ekspozycji ponownie towarzyszyć będą Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Targi dla branży druku i skanu 3D – 3D Solutions.

ITM-2016-5 ITM-2016-4 ITM-2016-1ITM-2016-8ITM-2016-7ITM-2016-6

opr.LP

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments