ECT Technik MegaPARTNERem LŁ

ECT Technik został MegaPARTNERem LŁ (dawne Lange Łukaszuk). Dyplom zaświadczający o tej przynależności wręczono 31 maja br. na dniu otwartym w ECT Technik.

 

ECT Technik obchodzi w br. 10-lecie. Jego właściciele – Ewa Gałecka i Cezary Podkoński – zakładając firmę, mieli duży staż w branży narzędziowej oraz bogate doświadczenie w obsłudze profesjonalnych klientów z przemysłu i rzemiosła. Już po dwóch miesiącach wspólnej działalności przybyło im tak dużo pracy, że musieli zatrudnić pierwszego pracownika, aby zajął się sprawami biurowymi, na które nie znajdowali czasu. – Z wrocławską firmą LŁ, wtedy Lange Łukaszuk, rozpoczęliśmy współpracę 6 lat temu – wspominają Ewa Gałecka i Cezary

Podkoński. – Początkowo było to przy okazji inwestycji, których obsługę handlową wygraliśmy w przetargach. Z czasem współpraca handlowa stała się bardziej regularna. Jej szczególna intensyfikacja nastąpiła rok temu. Umożliwiła to m.in. nasza nowa warszawska siedziba przy ul. Puławskiej 280, w której mieliśmy sporo miejsca na postawienie regałów z produktami dystrybuowanymi przez LŁ. Rozszerzając ich gamę, postanowiliśmy przy tej okazji przystąpić do programu MegaPARTNER, co nastąpiło we wrześniu ub.r.

31 maja był więc dniem oficjalnego otwarcia nowego punktu MegaPARTNERa LŁ. – Wrocławska firma, będąc wyłącznym importerem na rynek polski wielu profesjonalnych europejskich marek narzędziowych, cenionych przez klientów na całym świecie, doskonale wpasowała się w koncepcję naszej firmy i udanie uzupełniła jej ofertę – stwierdził Cezary Podkoński. – Współpraca z LŁ jest dla nas bardzo wygodna ze względu na dostęp do bardzo szerokiego asortymentu (od narzędzi ręcznych, przez akcesoria, po elektronarzędzia) oraz uproszczoną przez to logistykę i kontakty pomiędzy firmami, a także z powodu mocnego wsparcia merytorycznego i marketingowego, jakie oferuje nam wrocławska firma – dodała Ewa Gałecka. – Jest też bardzo elastyczna, gdyż mamy możliwość zmiany asortymentu i dostosowania go do potrzeb rynku.

Dzięki ścisłej współpracy m.in. z MegaPARTNERami, w tym z ECT Technik, LŁ zbiera informacje na temat popytu i szczegółowo je analizuje. – Dzięki temu nasza oferta jest stale modyfikowana pod kątem dopasowania do aktualnych trendów rynkowych – informuje  Tomasz Bereda, regionalny koordynator sprzedaży LŁ. – ECT Technik cenimy za profesjonalną obsługę klientów, którą niewątpliwie wzmacnia nowy warszawski punkt przy ul. Puławskiej 280. Ośmioro kompetentnych sprzedawców doradza w nim i umożliwia prawidłowe dobranie narzędzia do potrzeb klientów. ECT Technik jest też bardzo aktywny w terenie, zatrudnia bowiem pięciu mobilnych handlowców dociera do klientów bezpośrednio, a do tego prowadzi sprzedaż internetową. Pozyskuje więc klientów nie tylko wszystkimi możliwymi kanałami, ale także stara się ich poznawać. To zaś umożliwia prawidłowe i, co ważne, skuteczne przygotowywanie ofert handlowych. Bezpośredni kontakt z odbiorcami i znajomość ich potrzeb są podstawą sukcesu warszawskiej firmy, a to jest – moim zdaniem – bardzo istotne, gdy sprzedaje się profesjonalne narzędzia z najwyższej półki jakościowej – stwierdza Michał Grabowski.

 

_MG_7396 _MG_7406 _MG_7415

 

Dotychczasową współpracę naszych firm określilibyśmy jako bardzo owocną – stwierdzają Ewa Gałecka i Cezary Podkoński. – Wynika to z jej racjonalności i bardzo dobrego dopasowania oferty LŁ do potrzeb rynku, na którym działamy, i wzorowej obsługi.

– Dla nas ECT Technik jest ważnym partnerem, bo jest aktywny na rynku i nie czeka na klienta przed komputerem czy ladą, a do tego wykazuje wiele ważnych dla nas inicjatyw, które pozytywnie oddziałują na wielkość sprzedaży. Doskonale więc wpisuje się w naszą strategię rynkową współpracy z prawdziwie profesjonalnymi partnerami, a nie z każdym, kto do nas zadzwoni i poprosi o dostawę produktów – konkluduje Michał Grabowski.

Autor: pins

Na

trzecim zdjęciu od lewej: Tomasz Bereda (LŁ), Cezary Podkoński i Ewa Gałecka (ECT Technik) i Michał Grabowski(LŁ) 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments