ZSZYWACZ TAPICERSKI YATO

3-funkcyjny zszywacz tapicerski YATO YT-70020 przeznaczony jest do szybkiego łączenia materiałów. Narzędzie to służy do przytwierdzania za pomocą zszywek i gwoździ tapicerskich materiałów tekstylnych, folii, papy, kabli itp. do podłoża drewnianego bądź drewnopodobnego.

 

Wbrew swojej nazwie zszywacze tapicerskie YATO YT-70020 mogą być stosowane nie tylko w przemyśle meblowym. Są również przydatne w codziennych czynnościach konserwatorskich, jak i używane przez cieśli, dekarzy, elektryków, dekoratorów, malarzy, tapeciarzy itp.

 

Model YATO YT-70020 przystosowany jest do wbijania zszywek prostokątnych o rozmiarach 4–14 mm, zszywek półokrągłych „U” 10-12 mm i gwoździ „T” 10–14 mm. YATO YT-70020 wyposażono w specjalne śruby do regulacji naciągu sprężyny, która decyduje o

głębokości dobijania zszywek w podłoże. Dzięki niej można idealnie dobrać parametry pracy narzędzia do twardości obrabianego materiału. Obudowa zszywacza wykonana jest z metalu, co zapewnia mu trwałość i wytrzymałość podczas pracy z najtwardszymi materiałami.

 

yt-70020_a

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments