ZSZYWACZ TAPICERSKI YATO YT-70021

Dwufunkcyjny zszywacz tapicerski YATO YT-70021 przeznaczony jest do szybkiego łączenia materiałów tekstylnych, folii, papy, kabli itp. z podłożem drewnianym bądź drewnopodobnym. Do ich sprawnego przytwierdzania służą zszywki oraz gwoździe.

yt-70021

Wbrew swojej nazwie, zszywacz może być stosowany nie tylko w przemyśle meblowym czy tapicerskim, ale także w codziennych czynnościach konserwatorskich i zadaniach specjalistycznych wykonywanych przez stolarzy, dekarzy, elektryków, dekoratorów, malarzy, tapeciarzy itd. Zszywacz YATO YT-70021 przystosowany jest do wbijania zszywek prostokątnych o rozmiarach 6–14 mm i gwoździ „T” 15 mm. Wyposażony został

w specjalną śrubę do regulacji naciągu sprężyny, która decyduje o głębokości dobijania zszywek w podłożu. Dzięki niej można optymalnie dobrać parametry pracy narzędzia do twardości obrabianego materiału. Zszywki instaluje się wygodnie od góry po wysunięciu z obudowy listwy zabezpieczającej. Korpus zszywacza wykonany jest z metalu, co zapewnia narzędziu trwałość i wytrzymałość podczas pracy z najtwardszymi materiałami. Rękojeść można złożyć na czas przechowywania w warsztacie lub torbie narzędziowej. Zamocowana w przedniej części korpusu metalowa dźwigienka pełni funkcję rozkuwacza zszywek.

Marek Pudło,pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments