ZSZYWACZ MŁOTKOWY I ROZSZYWACZ DO ZSZYWEK VOREL

Do katalogu narzędzi Vorel weszły zszywacz młotkowy 71080 i rozszywacz do zszywek 71160. Pierwsze narzędzie przeznaczone jest do wbijania zszywek, a drugie do ich usuwania.

 

Zszywacz młotkowy Vorel 71080 nadaje się do zszywek wielkości od 6 do 10 mm. Specjalna konstrukcja narzędzia umożliwia pracę przypominającą wbijanie gwoździ młotkiem. Zszywaczem młotkowym możemy operować jedną ręką, co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości. Model ten sprawdza się znakomicie w pracach wymagających dużej wydajności, m.in. przy mocowaniu dużych arkuszy folii izolacyjnych, membran dachowych czy pap. Zszywacz Vorel wyposażono w ergonomiczną, antypoślizgową rękojeść.

Z kolei rozszywacz Vorel 71160 świetnie uzupełnia funkcjonalność zszywacza i

przyda się wszędzie tam, gdzie zszywka została osadzona w złym miejscu, niepoprawnie lub połączenie nie jest dość solidne. Rozszywacz przeznaczony jest więc do usuwania zszywek. Wykonany jest ze stali, by radzić sobie z największymi zszywkami osadzonymi w twardych materiałach. Narzędzie ma ergonomiczną, dwukomponentową i antypoślizgową rękojeść.

Marek Pudło, pins

71080 71160

ZOBACZ TAKŻE
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
3 lat temu

Wyprodukowano zszywacz młotkowy Vorel do którego bardzo ciężko o zszywki bo zwykłe o grubości 0,7 mm wybija po dwie i zaraz się blokuje a zszywek o grubości 1,2 nigdzie nie można dostać