ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH dla SZLIFIERKI PRZEGUBOWEJ FESTOOL PLANEX LHS 225

Szlifierka przegubowa Festool Planex LHS 225  została uhonorowana Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich  2018.

Festool_lhs225eg-2

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W tym roku, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Szlifierkę przegubową PLANEX LHS 225 wyróżnia wiele zalet, m.in. funkcjonalność, intensywny ścier, duża swoboda ruchu i lekkość w prowadzeniu. Przy

jej użyciu prace wykonuje się szybciej. W połączeniu z odkurzaczem mobilnym CLEANTEX CTL/M AC Planex szlifierka gwarantuje skuteczne odsysanie powstającego pyłu. Pozwala to zachować miejsce pracy w czystości i zadbać o zdrowie. – Praca w czystym otoczeniu jest bardzo ważna zarówno dla ochrony zdrowia, jak i dobrych wyników jakościowych oraz istotnie przyczynia się do zadowolenia klientów – stwierdził Sławomir Trojan, trener w Festool Polska.
Planex LHS 225 jest idealnym rozwiązaniem do szlifowania dużych powierzchni. W ostatnich latach przeprowadza się coraz więcej remontów i renowacji. Zakres prac jest zwykle duży i wymaga fachowej wiedzy, a firmy remontowo-budowlane muszą pracować szybko i terminowo oraz nie mogą przekraczać założonych kosztów. Istotnym elementem w realizacji takich projektów jest również utrzymanie miejsca pracy w czystości. Zaś wydajność i precyzja są bardzo ważne zarówno z punktu widzenia klientów, jak i wykonawców, gdyż przyczyniają się do zminimalizowania nakładów i czasu pracy. System szlifierski Festool jest odpowiedzią na codzienne potrzeby firm remontowo-budowlanych, a przyznane mu wyróżnienie Złotym Medalem MTP 2018 jest potwierdzeniem jego wysokiej jakości i użyteczności.

Festool_lhs225eg-1
PW(Festool)

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments