ZESTAWY ŚWIĄTECZNE WERA

Choć do gwiazdki zostało dobre trzy miesiące, to producenci narzędzi i akcesoriów już przygotowują zestawy na prezenty dla najbliższych. Wera – firma specjalizująca się w wytwarzaniu narzędzi wkrętakowych – przedstawiła trzy nowe produkty, które będą dostarczane w specjalnych opakowaniach świątecznych.

 

Pierwszy świąteczny produkt Wery to Kraftform Kompakt Christmas – połączenie otwieracza do butelek i wkrętaka z wymiennymi grotami. Sześć różnych bitów (Philips, Pozidriv, Torx i płaski) ukrytych jest w uchwycie wkrętaka, gdzie są zawsze pod ręką.

 

Drugi zestaw świąteczny to Wera Bit-Check 12 Wood 2 – komplet 11 popularnych bitów do drewna (imbus, Philips, Pozidriv, Torx) wraz z magnetycznym uchwytem 1/4”. Trzecim

kompletem na prezent jest Wera Bit-Check 12 BiTorsion 1. To uniwersalny zestaw 11 bitów mających strefę skrętną Torsion. W zestawie znajdziemy bity do montażu śrub i wkrętów z gniazdami Phillips (PH), Pozidriv (PZ) i Torx (TX). Dopełnieniem tego zestawu jest szybkomocujący uchwyt Rapidaptor. Wyposażony jest w tuleję z zewnętrznym magnesem przytrzymującym wkręty podczas montażu i ruchomą obrotową tuleję umożliwiającą przytrzymanie uchwytu podczas montażu.
Wszystkie zestawy opakowane są w oryginalne, świąteczne pudełka Wery z motywem Świętego Mikołaja.

Marek Pudło

xmas_box_wood_2

kraftform_kompakt_christmas_ohne_tasche

bit-check_12_bitorsion_1Bit-Check_12_Wood_2  KK_Christmas_Bits_Anwender KK_Christmas_Flaschenöffner_Anwender-2

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments