ZESTAWY NASADEK UDAROWYCH HÖGERT TECHNIK HT4R102 i HT4R104

Rozwijając asortyment narzędzi i akcesoriów warsztatowych marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zestawy nasadek udarowych HT4R102 i HT4R104 przeznaczonych do felg aluminiowych. Oferta skierowana jest głównie do warsztatów oraz serwisów wulkanizacyjnych do profesjonalnego użycia.

Nasadki udarowe przeznaczone do felg aluminiowych wykonane zostały z wysokogatunkowej stali stopowej chromowo-molibdenowej (CrMo) zapewniającej długą żywotność i odporność na odkształcenia. Każdy zestaw składa się z trzech sztuk wytrzymałych, przeznaczonych do ciągłej pracy pod dużym obciążeniem nasadek w rozmiarze 1/2″. Wydłużona konstrukcja umożliwia dostęp do głębokich i wąskich gniazd śrub. W zestawach znajdują się popularne rozmiary nasadek: 17, 19 oraz 21 mm. Dodatkowo zestaw

HT4R102 charakteryzuje się kolorowym wykończeniem, co gwarantuje szybką identyfikację rozmiarów. Wchodzące w jego skład niego nasadki mają tuleję zabezpieczającą z miękkiego tworzywa, która chroni felgi przed zarysowaniem czy innego rodzaju uszkodzeniami. Natomiast zmniejszona średnica nasadek z zestawu HT4R104 umożliwia zastosowanie ich w ciasnych otworach. Oba zestawy oferowane są w plastikowych pudełkach, co ułatwia ich przechowywanie.

 

HT4R102_all
Zestawy nasadek udarowych do felg aluminiowych HT4R102 oraz HT4R104 dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od początku kwietnia bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments