Zestawy kluczy YATO do serwisów samochodowych

W grudniu 2014 r. YATO przygotowało wiele różnych zestawów narzędzi warsztatowych przeznaczonych dla serwisów mechanicznych i samochodowych.

W katalogu marki YATO znajdziemy bardzo bogaty wybór profesjonalnych zestaw narzędziowych opracowanych pod kątem potrzeb wyspecjalizowanych serwisów samochodowych i mechanicznych. Znajdziemy tutaj i małe komplety nasadek z jedną grzechotką, i zestawy walizkowe z przeróżnego rodzaju nasadkami i napędami o różnych rozmiarach, i bogate pakiety ze wszystkimi narzędziami niezbędnymi do pracy w każdym warsztacie samochodowym (nasadki, nasadki udarowe, nasadki do świec, grzechotki, klucze płasko-oczkowe, oczkowe z grzechotkami i

imbusowe, pokrętła wkrętakowe, bity, końcówki wkrętakowe typu TORX, HEX, POZIDRIV, PHILIPS, szczypce zwykłe i do cięcia).

Narzędzia warsztatowe YATO zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowej CrV 50BV3, która charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, co jest bardzo ważne w przypadku konieczności zachowania nominalnych wymiarów kluczy. Nasadki wykonano metodą kucia matrycowego, a przed procesem hartowania poddano je kalibracji za pomocą precyzyjnych przymiarów i urządzeń kontrolnych. Dodatkowo nasadki są wyposażone w system AS-Drive, który zwiększa maksymalny moment o 25%. Jest to specyficzne wyprofilowanie nasadki pozwalające na to, aby siły działające na odkręcany łeb śruby lub nakrętkę nie koncentrowały się tylko na rogach 6-kątnego profilu, lecz rozkładały się na jak największej powierzchni. System ten chroni nie tylko nasadki przez zbyt szybkim zużywaniem się, ale także śruby przed ścinaniem narożników ich łbów.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar