Zestawy kluczy YATO do serwisów samochodowych

W grudniu 2014 r. YATO przygotowało wiele różnych zestawów narzędzi warsztatowych przeznaczonych dla serwisów mechanicznych i samochodowych.

W katalogu marki YATO znajdziemy bardzo bogaty wybór profesjonalnych zestaw narzędziowych opracowanych pod kątem potrzeb wyspecjalizowanych serwisów samochodowych i mechanicznych. Znajdziemy tutaj i małe komplety nasadek z jedną grzechotką, i zestawy walizkowe z przeróżnego rodzaju nasadkami i napędami o różnych rozmiarach, i bogate pakiety ze wszystkimi narzędziami niezbędnymi do pracy w każdym warsztacie samochodowym (nasadki, nasadki udarowe, nasadki do świec, grzechotki, klucze płasko-oczkowe, oczkowe z

grzechotkami i imbusowe, pokrętła wkrętakowe, bity, końcówki wkrętakowe typu TORX, HEX, POZIDRIV, PHILIPS, szczypce zwykłe i do cięcia).

Narzędzia warsztatowe YATO zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowej CrV 50BV3, która charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, co jest bardzo ważne w przypadku konieczności zachowania nominalnych wymiarów kluczy. Nasadki wykonano metodą kucia matrycowego, a przed procesem hartowania poddano je kalibracji za pomocą precyzyjnych przymiarów i urządzeń kontrolnych. Dodatkowo nasadki są wyposażone w system AS-Drive, który zwiększa maksymalny moment o 25%. Jest to specyficzne wyprofilowanie nasadki pozwalające na to, aby siły działające na odkręcany łeb śruby lub nakrętkę nie koncentrowały się tylko na rogach 6-kątnego profilu, lecz rozkładały się na jak największej powierzchni. System ten chroni nie tylko nasadki przez zbyt szybkim zużywaniem się, ale także śruby przed ścinaniem narożników ichłbów.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments