ZESTAWY COMBO SET OD METABO Z AKUMULATOREM LI-POWER EXTREME 18 V/5,2 AH GRATIS

Metabo premiuje zakup każdego z czterech zestawów COMBO SET gratisowym akumulatorem Li-Power Extreme 18 V/5,2 Ah. Promocyjna sprzedaż trwać będzie do 30 czerwca br.

Akcja promocyjna skierowana jest do klientów końcowych wykorzystujących zakupione elektronarzędzia Metabo w pracy lub domu. Obejmuje cztery zestawy COMBO SET złożone z elektronarzędzi akumulatorowych Metabo klasy 18 V skompletowanych z myślą o potrzebach profesjonalistów, przeznaczonych do najtrudniejszych zadań i oferujących wysoką efektywność pracy. W skład każdego zestawu wchodzą dwie maszyny – oprócz wiertarko-wkrętarki BS 18 LT BL,

albo młotowiertarka KHA 18 LTX BL 24 Quick, albo szlifierka kątowa WB 18 LTX BL 125, albo zakrętak udarowy SSD 18 LTX 200 BL, albo zakrętak udarowy SSW 18 LTX 400 BL. Zestaw złożony z wiertarko-wkrętarki BS 18 LT BL i młotowiertarki KHA 18 LTX BL 24 Quick dostarczany jest w walizce Metaloc III, zaś pozostałe trzy – w walizkach MetaBOX. Co ważne, oba rodzaje walizek są bardzo poręcznym systemowym rozwiązaniem MetaBOX/MetaLoc przeznaczonym do przechowywania i transportowania elektronarzędzi do miejsca pracy. W skład wszystkich zestawów wchodzą nowoczesne i wydajne akumulatory Li-Power Extreme 18 V/5,2 Ah i kompaktowa ładowarka ASC 55.
Warunkiem otrzymania trzeciego akumulatora Li-Power Extreme 18 V/ 5,2 Ah jest zarejestrowanie maszyn z zakupionego zestawu COMBO SET do programu gwarancji XXL na stronie www.metabo-service.com, przesłanie do dnia 30 czerwca 2021 r. na adres marketing@metabo.pl mailowego oświadczenia woli otrzymania w ramach akcji promocyjnej akumulatora Li-Power Extreme 18 V/ 5,2 Ah wraz załączoną kopią dowodu zakupu zestawu COMBO SET i potwierdzeniami rejestracji wchodzących w jego skład elektronarzędzi do gwarancji XXL. Po spełnieniu tych warunków akumulator Li-Power Extreme 18 V/ 5,2 Ah zostanie wysłany przez Metabo Polska firmą kurierską na wskazany w zgłoszeniu adres w ciągu 4 tygodni od daty dokonania poprawnego i kompletnego zgłoszenia.

Naszym zdaniem, korzyść z zakupu zestawu COMBO SET jest bardzo wymierna i opłacalna oraz przyszłościowa. Nabywca otrzymuje bowiem bardzo wydajny akumulator należący do systemu zasilania CAS, z którego korzysta już 23 cenionych na świecie producentów elektronarzędzi, urządzeń i maszyn, m.in. Metabo, Rothenberger, Mafell, Eisenblätter, Collomix, Haaga, Electrostar (Starmix), Eibenstock, Steinel, Rokamat, fischer, Prebena i inni. Portfolio sprzętowe uniwersalnego, w 100% kompatybilnego systemu akumulatorowego CAS liczy już ponad 200 maszyn i urządzeń o napięciu zasilania 18 V. Obejmuje on już nie tylko wszystkie popularne elektronarzędzia, ale także wiele maszyn specjalistycznych, których profesjonaliści z różnych branż używają w codziennej pracy na całym świecie.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments