ZESTAW NARZĘDZIOWY YATO YT-38741

Zestaw kluczy YATO YT-38741 przeznaczony jest dla wyspecjalizowanych serwisów samochodowych. Umożliwia precyzyjną pracę w trudno dostępnych miejscach i wymagającą aplikowania dużych sił.

 

Zestaw YATO YT-38741 składa się z 25 części. Jego głównym elementem są nasadki wyposażone w system AS-Drive, czyli mają specjalny kształt sześciokątnych gniazd, co pozwala przenosić maksymalny moment o 25% wyższy niż tradycyjne konstrukcje i przy tym zabezpiecza łby śrub przed uszkodzeniami. Nasadki (o rozmiarach od 10 do 32 mm) wykonano z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej CrV 50BV3 metodą kucia matrycowego i poddano kalibracji. Dzięki tym zabiegom sprzęt charakteryzuje się dużą dokładnością i trwałością. Do napędu nasadek zastosowano grzechotkę z

zabierakiem kwadratowym 1/2” i mechanizmem wyposażonym w 72 zęby o skoku roboczym 5°. Jest ona wykonana także ze stali wysokogatunkowej i ma antypoślizgową rękojeść. W walizce zawierającej zestaw YATO YT-38741 znajdziemy również dwa pokrętła do nasadek – proste i gięte w kształcie litery „L”, a także przedłużkę.

Marek Pudło

yt-38741_skos yt-38741

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar