ZESTAW NARZĘDZIOWY STHOR 58692

Aż 111 elementów ma dostarczany w solidnej plastikowej walizce transportowej najnowszy zestaw narzędziowy Sthor 58692. Narzędzia wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej (CrV) są przeznaczone zarówno do amatorskich prac domowych, jak i do stosowania w profesjonalnych warsztatach remontowych i produkcyjnych.

 

Największą część zestawu stanowią nasadki wyposażone w system AS-Drive – specjalny kształt ich gniazda sześciokątnego, który pozwala przenosić moment obrotowy o 25% większy od tradycyjnie wykonanych tego typu narzędzi, a przy tym zabezpiecza łby śrub przed uszkodzeniami. W komplecie znajdziemy więc aż 38 nasadek o różnych rozmiarach – od 3,5 do 32 mm. Do ich obsługi użytkownik otrzymuje do dyspozycji trzy grzechotki

o rozmiarach 1/4, 3/8 i 1/2 cala z wygodnymi rękojeściami pokrytymi materiałem antypoślizgowym. W walizce znajdziemy dodatkowo komplet 12 kluczy płasko-oczkowych o rozmiarach od 8 do 19 mm. W tak dużym komplecie nie mogło oczywiście zabraknąć wkrętaka 1/4 cala i wymiennych końcówek (płaskich 4–8 mm, Philips PH1-PH3, Pozidriv PZ1-PZ3, TORX T10-T40, HEX 3–6,5 mm). Uzupełnieniem zestawu Sthor są przedłużki do pracy w trudno dostępnych miejscach, końcówki przegubowe Cardana i nasadki do świec zapłonowych.

Marek Pudło

58692_skos

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar