ZESTAW NARZĘDZI DO SPOIN SILIKONOWYCH DEDRA 15B085

Estetyczne i dokładne wykonanie spoiny silikonowej nie jest łatwym zadaniem i wymaga sporej wprawy oraz pewnej ręki. Dedra postanowiła ułatwić to zadanie i zaproponowała innowacyjny zestaw narzędzi do spoin silikonowych 15B085.

 

Zestaw Dedra 15B085 składa się z dwóch narzędzi ręcznych. Pierwsze przeznaczone jest wyłącznie do usuwania starych spoin silikonowych. Natomiast drugie – do kształtowania (profilowania) świeżo położonych tego typu spoin. Pierwsze wyposażone jest w szpiczaste ostrze i wygodną rękojeść. Natomiast drugie ma też wygodną ergonomiczną rękojeść i wymienne końcówki robocze o różnych rozmiarach. Przeznaczone są one do profilowania świeżych spoin. Zestaw Dedra 15B085 zawiera pięć takich końcówek o szerokości: 3, 6,

10, 13 i 17 mm. Pozwala więc na profilowanie silikonowych spoin o różnych wielkościach (przekrojach).
Prezentowany zestaw Dedra 15B085 to unikalny na rynku produkt, znacznie przyspieszający i ułatwiający obróbkę spoin silikonowych: kładzenie nowych i renowację starych. Z jego pomocą nawet laik wykona je dokładnie i równo. Nie dziwi więc fakt, że wchodzące w jego skład narzędzia zostały opatentowane, a ich wzór został zastrzeżony.

HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments