ZESTAW NARZĘDZI 1/4” HT1R485, GRZECHOTKA PRZELOTOWA i LATARKA INSPEKCYJNA HT1E402 od MARKI HÖGERT TECHNIK

We wrześniu 2018 r. marka narzędzi ręcznych Högert Technik poszerzyła swoje portfolio produktowe o nowe zestawy narzędziowe, otwornice diamentowe, grzechotkę przelotową oraz latarkę inspekcyjną.

 

Dynamiczny rozwój marki Högert Technik przejawia się we wprowadzanych cyklicznie do obrotu nowościach z różnych kategorii produktowych. W tym miesiącu portfolio poszerzyło się o asortyment przeznaczony do prac warsztatowych, wykończeniowych i montażowych.

Zestaw narzędzi 1/4” HT1R485

Zestaw nasadek, końcówek wkrętakowych i akcesoriów 1/4″ wykonany jest z wysogatunkowej stali stopowej chromowo-wanadowej, która jest odporna na odkształcenia. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały odkute matrycowo. Mechanizm grzechotki składający się z 72 zębów jest solidnie wykonany, dzięki czemu wydłużono jego żywotność.

Główne elementy HT1R485 obejmują nasadki sześciokątne, końcówki wkrętakowe: płaskie krzyżowe PH i PZ, sześciokątne, Torx B0, TRI-WING, TORQ oraz uchwyt wkrętakowy, przegub uniwersalny czy adapter do końcówek wkrętakowych. Całość zestawu jest zapakowana w metalową walizkę wypełnioną pianką techniczną, ułatwiającą dostęp do narzędzi i gwarantującą niezmienność pozycji poszczególnych elementów podczas transportu.

 

 

Grzechotka przelotowa HT1R394

Grzechotka przelotowa wraz z współpracującymi z nią nasadkami o średnicy sześciokątnej 19 mm umożliwia montaż nakrętek na długich szpilkach. Produkt wykonany ze stali chromowo-wanadowej i przeznaczony do prac warsztatowych i serwisowych. Precyzyjny mechanizm zapadkowy grzechotki ma 60 zębów i gwarantuje wysoką wydajność pracy. Zaś dwukomponentowy antypoślizgowy uchwyt jest ergonomiczny.

 

 

 

Latarka inspekcyjna HT1E402

Latarka inspekcyjna jest niezbędna w każdym warsztacie, samochodzie czy domu. Główne diody LED o mocy 3 W zapewniają dobre oświetlenie miejsca pracy oraz zasięg 18 m. Urządzenie wykonane jest z wysokogatunkowego, antypoślizgowego tworzywa ABS i zasilane jest trzema bateriami AAA 1,5 V.

opr. HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar