ZESTAW KOŃCÓWEK WKRĘTAKOWYCH HÖGERT TECHNIK HT1S402

Zestaw końcówek wkrętakowych Högert Technik HT1S402 jest kompaktowy, prosty obsłudze oraz uniwersalny. Z jego zalet skorzysta więc każdy profesjonalista wykonujący prace montażowe.

Każdy profesjonalista w pracy bardzo dużo czasu i energii traci na dobór i zmianę narzędzi. Często w tym celu zmuszony jest do pokonywania sporych odległości na placu budowy lub w hali montażowej czy do schodzenia z drabiny lub rusztowania i do ponownego wspinania się na nie. Aby ułatwić przenoszenie narzędzi i przyspieszyć ich zmianę, wiele lat temu wymyślono już pasy i kabury narzędziowe. Przeznaczone są one jednak do transportowania narzędzi o większych wymiarach, np. szczypiec, młotków czy wkrętaków, i nie nadają

się do przenoszenia drobnych akcesoriów, takich jak bity czy wiertła. Jak pokazuje codzienna praktyka, fachowcy przeważnie chowają je po kieszeniach, a potem borykają się z odnalezieniem potrzebnego osprzętu lub wyjęciem go. Chcąc skutecznie rozwiązać problem przenoszenia i szybkiego dostępu do końcówek wkrętakowych, marka Högert Technik swój nowy ich zestaw HT1S402 pomieściła w kompaktowym i wygodnym w obsłudze oraz trwałym plastikowym nośniku wyposażonym w zaczep do paska od spodni. Dzięki temu jest on w 100% mobilny i zapewnia szybki bezpośredni dostęp do bitów oraz ich uchwytu. Końcówki wkrętakowe i adapter do nasadek rozmieszczono w dwóch obrotowych szufladkach. Wykonane w nich gniazda na bity i adapter oznaczono piktogramami informującymi o rodzaju tych narzędzi. Obok piktogramów znajdują się liczby oznaczające rozmiary. Natomiast uchwyt magnetyczny typu SLIM z blokadą końcówki, który umożliwia pracę w ciasnych otworach czy przestrzeniach, ma oddzielne obrotowe mocowanie, które znacznie ułatwia dostęp do niego. Jego zadaniem jest łatwe i proste mocowanie bitów w wiertarkach, wiertarko-wkrętarkach, wkrętarkach itp.

W skład zestawu HT1S402 wchodzi 31 końcówek z uchwytem 6-kątnym 1/4”. Narzędzia te wykonano z wysokogatunkowej stali S2 odpornej na odkształcenia. W omawianym komplecie znajdziemy najczęściej spotykane i używane bity: płaskie (SL3, SL4, SL5, SL5.5 i SL6.5 mm), Pozidriv (PZ1, 2 x PZ2, PZ3), Philips (PH1, 2 x PH2, PH3), Torx (T8, T9, T10, 2 x T15, 2 x T20, 2 x T25, T30 i T40) i HEX (H2, H2.5, H3, H4, H5 i H6). Oprócz nich mamy też adapter do nasadek 1/4” oraz wspomniany uchwyt magnetyczny 1/4” typu SLIM.

Naszym zdaniem korzyści ze stosowania zestawu końcówek wkrętakowych Högert Technik HT1S402 są wielorakie. Po pierwsze, jest on prosty w użyciu. Po drugie, komfortowy, bo wygodnie nosi się go na pasku do spodni. Po trzecie, daje dużą swobodę w pracy. Po czwarte, nie zajmuje wiele miejsca w naszej torbie lub szafce narzędziowej. Po piąte, wykonamy nim dużą gamę prac, gdyż jestuniwersalny.

pins

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments