ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH SATA 09066

Klucz płasko-oczkowy z grzechotką XL X-Beam o rozmiarze 10 mm powiększył narzędziowy zestaw SATA 09066. Teraz oprócz tego narzędzia zawiera on 12 kluczy płasko-oczkowych z podwójną grzechotką o rozmiarach 8-19 mm.

Firma GROSLEY Sp. z o.o., która jest wyłącznym importerem narzędzi ręcznych marki SATA, poinformowała, że prezentowany zestaw SATA 09066 oznaczony kodem „09066PL” można kupić w promocyjnych cenach w całej Polsce u dystrybutorów narzędzi. Przeznaczony jest on wyłącznie na rynek polski. Narzędzia ręczne SATA, a w szczególności klucze płasko-oczkowe

w różnych wersjach, produkowane są w oparciu o liczne patenty m.in.: Surface Drive i Surface Drive Plus. Ułatwiają one chwyt i odkręcanie śrub z zużytym łbem. Co ważne, grzechotki SATA mają bardzo mały skok, co zapewnia szybką i efektywną pracę. Innowacją jest także zastosowanie przez SATA grzechotki po obu stronach kluczy płasko-oczkowych, które m.in. dzięki temu w połączeniu z doskonałą jakością wykonania zapewniają użytkownikowi najwyższy komfort pracy.

opr. HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments