Zestaw kluczy nasadowych NEO 08-680

Zestaw kluczy nasadowych NEO (nr ref. 08-680) to pełen pakiet nasadek i akcesoriów w rozmiarach 1/2″, 3/8″ i 1/4″. W jego skład wchodzą 182 elementy wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej.
Klucze dostarczane są w praktycznej i solidnej walizce z tworzywa sztucznego z metalowymi zatrzaskami i poręcznym uchwytem. Znajdziemy w niej pełen pakiet nasadek sześciokątnych oraz nasadek typu E (do śrub TORX). Najpopularniejsze bity w zestawie zostały

umieszczone na nasadkach, co zwiększa wygodę i oszczędza czas dzięki możliwości szybkiej zmiany końcówki. Zestaw zawiera bogaty pakiet akcesoriów, a możliwości dopasowania narzędzia do potrzeb są wręcz nieograniczone. W skład kompletu wchodzą aż 4 nasadki do świec: 16 mm (sześciokąt), 18 mm (sześciokąt), 21 mm (sześciokąt), oraz zupełna nowość: dwunastokątna nasadka cienkościenna 14 mm (m.in. do silników BMW i Citroën). Skład zestawu umożliwia błyskawiczną budowę z dostępnych elementów klucza trzpieniowego do świec idealnie pasującego do konkretnego typu silnika. Grzechotki z odgiętymi rękojeściami posiadają 72 zęby, dzięki czemu istnieje możliwość operowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni (przeskok zapadki występuje już przy obrocie o 5 stopni). Zestaw dla wszystkich użytkowników, którym zależy na posiadaniu możliwie najszerszego pakietu nasadek. Jakość i niezawodność narzędzia potwierdza 25-letnia gwarancja oraz międzynarodowy certyfikatTÜV.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar