ZESTAW KALETNICZY VOREL

Ofertę marki Vorel powiększył zestaw szczypiec kaletniczych 43603 przeznaczony do wykonywania i obróbki dziurek. Można je wykonać w skórze, skaju, gumie, a nawet tekturze.

 

Zestaw kaletniczy Vorel 43603 składa się z dwóch rodzajów szczypiec. Pierwsze, o konstrukcji rewolwerowej, przeznaczone są do wykonywania otworów. Na bębenku umieszczono sześć dziurkaczy o rozmiarach 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5 mm. Każdy ma utwardzaną końcówkę, która zapewnia dużą trwałość samego narzędzia, jak i jego skuteczność przy wykonywaniu otworów w najtwardszych materiałach. Szczypce wyposażono w dwie praktyczne blokady ułatwiające pracę: mechanizm zapadkowy blokady otwornicy oraz blokadę otwarcia dziurkacza. Narzędzie wykonane jest ze stali węglowej (długość całkowita

szczypiec to 220 mm), a rękojeść pokryta została antypoślizgową gumowaną okładziną.

 

Drugim niezbędnym elementem zestawu kaletniczego Vorel są szczypce do oczek. Służą one do osadzania w wykonanych wcześniej otworach specjalnych oczek o średnicy 5 mm. Szczypce do oczek wykonane są również ze stali węglowej, mają długość całkowitą 150 mm, a ich rękojeść pokryta jest gumową okładziną antypoślizgową. Do zestawu ze szczypcami producent dołącza 100 oczek.

Marek Pudło, pins

43603_a

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments