ZESTAW 12 KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH SATA GL09066PL Z GRZECHOTKĄ GEARWRENCH®

Jednym z najpopularniejszych produktów marki SATA na polskim rynku jest zestaw 12 kluczy płasko-oczkowych z podwójną grzechotką Gearwrench® oznaczony jako GL09066PL.

W skład zestawu wchodzą klucze płaskie z podwójnągrzechotką o popularnych rozmiarach: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 i 19 mm oraz klucz skrętny płasko-oczkowy XL-X-Beam z pojedynczą grzechotką Gearwrench® o rozmiarze 10 mm. Klucze płaskie z grzechotką mają specjalnie wykonane szczęki wyposażone w ząb z mechanizmem pinowym i w cztery punkty podparcia. Taka konstrukcja szczęk umożliwia pracę kluczem płaskim tak jak grzechotką oczkową. To rozwiązanie ułatwia montaż/demontaż śrub i doskonale sprawdza się podczas pracy w

ciasnych oraz trudno dostępnych miejscach, gdzie nie mieści się ani tradycyjna grzechotka oczkowa, ani nasadka. SATA wyposażyła też prezentowane klucze w opatentowaną grzechotkę oczkową Gearwrench®. Ma ona 72 zęby i niewielki 5-stopniowy skok. Zastosowano w niej wytrzymały mechanizm zębatkowy wykonany z hartowanej stali. Co ważne, grzechotki Gearwrench® składają się tylko z jednego pierścienia idealnie dopasowanego do oczka. Dzięki takiej budowie, klucze są mniej podatne na gromadzenie się zabrudzeń w oczku grzechotki, co pozytywnie wpływa na przedłużenie ich żywotności. Grzechotki Gearwrench® wyposażono też w system Surface Drive®, który ułatwia odkręcanie śruby z zaokrągloną (wyrobioną) główką.

Z kolei wchodzący w skład zestawy klucz skrętny płasko-oczkowy XL-X-Beam ma długość o 25% większą od tradycyjnie wykonanych kluczy. Dzięki temu oraz skręceniu korpusu klucza o 90° umożliwia, w porównaniu do standardowych tego typu narzędzi, przyłożenie 5-krotnie większej siły.

estaw 12 kluczy płasko-oczkowych SATA GL09066PL dostępny jest obecnie w limitowanej czasowo ofercie promocyjnej. Kupując go, można więc otrzymać gratis jeden dodatkowy klucz płasko-oczkowy z pojedynczą grzechotką Gearwrench® w jednym z rozmiarów: 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17 lub 19 mm. Dodatkowy klucz ma specjalną etykietę z kodem QR, którego zeskanowanie umożliwia wzięcie udziału w loterii organizowanej przez markę SATA, jednego z największych producentów narzędzi ręcznych na rynku międzynarodowym. W loterii tej można wygrać w pełni wyposażony wózek narzędziowy, a także zestawy 12 kluczy płasko-oczkowych z podwójną grzechotką oraz zestawy kluczy nasadowych 1/4” i 1/2” metrycznych 6-kątnych.

Profesjonalne narzędzia marki SATA charakteryzują się wyjątkową trwałością i jakością wykonania i spełniają amerykańskie normy ANSI oraz niemieckie DIN. Wysoka jakość i trwałość tych produktów wraz z dożywotnią gwarancją to pewność długiego okresu ich użytkowania. Wyłącznym importerem narzędzi marki SATA jest firma Grosley (www.grosely.pl), można je kupić u dystrybutorów na terenie całej Polski.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments