ZAPROJEKTOWANE DO PRECYZYJNEJ PRACY: SZCZELINIARKI ASZ G350S OD FIRMY ADIAM

Zaprojektowane do precyzyjnej pracy i wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół – takie są jezdne piły drogowe często nazywane szczeliniarkami, które w swojej ofercie ma firma ADIAM.

Cięcie betonu i asfaltu o grubości od kilku do kilkudziesięciu centymetrów już nie stanowi problemu, gdyż użycie szczeliniarki Adiam ASZ G350s zapewnia szybkie wykonanie pracy. Jest to kompaktowa piła drogowa wyposażona w silnik spalinowy o mocy 4,8 kW. To najmniejsza szczeliniarka w ofercie ADIAMu, przystosowana do pracy z tarczą o średnicy 350 mm. Dzięki temu mamy możliwość cięcia na głębokość 120 mm w asfalcie, betonie, przy budowie i naprawie ulic, autostrad, dróg, mostów.

Konsekwencją dokładnego wyważenia podzespołów maszyny jest wysoki komfort i łatwość obsługi. Szczeliniarka jest też ergonomiczna. Cechy te umożliwiają uzyskanie doskonałych parametrów pracy, optymalnego posuw i nacisku podczas cięcia.

 

Ważną zaletą jest też wysokiej jakości system chłodzenia tarczy diamentowej przy cięciu na mokro. Woda, doprowadzona przez wałek tnący ze zbiornika wodnego bądź z zewnętrznego źródła, znacząco poprawia żywotność tarczy i prędkość cięcia. Komfort obsługi podnoszą również duże koła transportowe, które znacznie ułatwiają prace i manewrowanie maszyną w celu utrzymania właściwego toru cięcia. Dodatkowo operator dzięki takiemu rozwiązaniu odczuwa mniejsze zmęczenie fizyczne. Ponieważ jest zachowana stała pozycji silnika przy ustawieniu głębokości cięcia, znacząco wydłuża się żywotność i niezawodność maszyny. Silnik bowiem ma przez cały czas pracy odpowiednie smarowanie olejowe. Budowa maszyny jest oparta na sztywnej ramie z zamocowanym wałem. Tarczę tnącą obniża się więc do cięcia wraz z całą ramą. Obniżanie i podnoszenie tarczy tnącej jest regulowane za pomocą odpowiedniej przekładni, co umożliwia dokładną regulację głębokości cięcia. Waga maszyny to zaledwie 77 kg, co umożliwia łatwy załadunek przy jej transporcie.

Reasumując, szczeliniarka Adiam ASZ G350s, pomimo małych rozmiarów, zapewnia imponujące efekty i przyniosi wymierne korzyści. Piły drogowe, które proponuje firma ADIAM, odznaczają się wysoką niezawodnością, maksymalnym komfortem obsługi i dużą ergonomią.

MZ(ADIAM)

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments