ZAPŁAĆ LEASINGIEM ZA SPRZĘT I NARZĘDZIA

Firma LeaseLink w ubiegłym roku zasłynęła na polskim rynku unikalną ofertą, która zrewolucjonizowała całą branżę leasingową. A to wszystko za sprawą autorskiej aplikacji, za pomocą której przedsiębiorcy mogą płacić leasingiem niczym przelewem za zakupy środków trwałych zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w e-sklepach.

 

W odróżnieniu od wszystkich firm leasingowych jesteśmy formą płatności – przedsiębiorca podczas zakupów, zamiast gotówką, może po prostu zapłacić leasingiem w sklepie internetowym, a także u dostawców offline’owych – mówią Wojciech Kazimierski i Marcin Grodowski, twórcy LeaseLinka.
LeaseLink jako jedyna firma leasingowa na świecie działa w modelu 24 h/7/365, dzięki czemu klient robiący zakupy realizuje proces płatności leasingiem

w dowolnym momencie, tu i teraz. Ogromną zaletą LeaseLinka jest także całkowite wyeliminowanie wszelkich dokumentów oraz procedur i oparcie się na nowoczesnej aplikacji, co wpłynęło znacząco nie tylko na redukcję czasu trwania procesu leasingowego do zaledwie kilkunastu minut, ale także uwolniło klientów od znanego z tradycyjnego leasingu dostarczania dokumentów, wypełniania wniosków i ostrzału pytań o dochody i majątek firmy.

Man watching streaming series in a laptop computer, lying in the bed.

Jak działa LeaseLink?

Przede wszystkim szybko, prosto i wygodnie. Dzięki naszej autorskiej aplikacji zapłacenie leasingiem trwa zaledwie 15 min i jest dostępne online 24 h/7.
– Płatność leaselinkiem jest tak szybka, że sami byliśmy zaskoczeni,tym, jak ona działa… Ostatnio był u nas klient, który potrzebował kupić maszynę za 40 tys. zł. Zdecydował się zapłacić za sprzęt leaselinkiem, ale obawiał się, że będzie to związane z dużą liczbą formalności, wniosków i zaświadczeń. Myślał, że będzie czekał dwa tygodnie na decyzję, ale pomimo obaw zdecydował się skorzystać z tego sposobu finansowania. Wystarczyło, że podaliśmy zaledwie trzy podstawowe dane o kliencie i jak się okazało cały proces płatności – od momentu rozpoczęcia procedury do wydania przedmiotu z naszego sklepu nie trwał dłużej niż wypicie kawy razem z klientem – opowiada Jacek Świeczka, współwłaściciel sklepu ELWAR S.C. zajmującego się sprzedażą maszyn budowlanych, elektronarzędzi oraz osprzętu.
– Aplikacja LeaseLink działa bardzo sprawnie. Ułatwiła nam współpracę z klientami, którzy wtedy, kiedy potrzebują, otrzymują niezbędne narzędzia do pracy. Szybka decyzja leasingowa, szybki proces i co najważniejsze – szybka wypłata prowizji dla Partnerów – mówi Grzegorz Bereś, właściciel BMB-Technologie – sklepu i serwisu ze sprzętem dla tynkarzy, malarzy i szpachlarzy.

zdjęcie2

Jak zapłacić leaselinkiem?

Wystarczy wybrać przedmiot leasingu i zapoznać się z ofertą LeaseLink. Następnie należy dostosować harmonogram spłat do swoich potrzeb oraz podać podstawowe dane z dowodu osobistego. Po przelaniu złotówki i pozytywnej weryfikacji w systemie wystarczy zaakceptować umowę.

 

Co finansuje LeaseLink?

Za pośrednictwem LeaseLink można zapłacić szybko i wygodnie za zakupy maszyn budowlanych, tynkarskich, malarskich, elektronarzędzia, osprzęt, wyposażenie warsztatów, oprogramowanie, rowery i dosłownie za wszystko, co jest środkiem trwałym w przedziale cenowym od 1 tys. do 50 tys. zł. – To jest novum na rynku. Nikt wcześniej nie finansował przedmiotów o wartości do 50 tys. zł, a do tego tak sprawnie – mówi Grzegorz Bereś, właściciel BMB-Technologie.

 

leaselink_zdjęcie_artykuł

Kto może korzystać z płatności leasingiem?

Oferta LeaseLink jest adresowana do wszystkich przedsiębiorców reprezentujących segment SOHO, SME, działających w spółkach czy sieciach franczyzowych. LeaseLink finansuje również zakupy startupów.

leaselink_zdjęcie_artykuł2

Jak LeaseLink wspomaga rozwój biznesu?

LeaseLink jest także efektywnym partnerem wspierającym sprzedaż oraz rozwój biznesu w kanale B2B, co zgodnie potwierdzają partnerzy LeaseLinka. Nic więc dziwnego, że jest ich już ponad 2 tys. – Odkąd zaczęliśmy korzystać z usług LeaseLink przedmioty, na

których zakup klienci się rzadziej decydowali, zaczęły się lepiej sprzedawać, ponieważ zaczęto za nie płacić leaselinkiem –
mówi Mariusz Pietraszko, współwłaściciel ELWAR S.C.
Firma jest także pionierem we współpracy w nowoczesnych modelach (White Label, cross selling, door2door, etc.). Na wykorzystanie tej innowacyjnej metody płatności w swojej działalności zdecydowały się takie firmy jak choćby Eden Springs The Water&Coffee Company oraz jeden z największych polskich i międzynarodowych banków – Raiffeisen Polbank, który swoim klientom oferuje leasing w LeaseLink.

opr. HB

zdjecie-leaselink

 

 

ZOBACZ TAKŻE

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Janusz Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Janusz
Janusz

Korzystał ktoś z tego typu usług? Czy są one bezpieczne?