ZACISKARKA DO KOŁKÓW MOLLY YATO YT-51452

Zaciskarka YATO YT-51452 przeznaczona jest do kołków rozporowych typu Molly o rozmiarach M3, M4, M5, M6 i M8. Narzędzie przyspiesza prace montażowe, eliminując czasochłonne operowanie wkrętakiem.

Wszechobecne w budownictwie płyty gipsowo-kartonowe, które mają swoje zalety i wady, wymusiły na producentach akcesoriów montażowych wprowadzenie do swoich ofert specjalnych kołków rozporowych typu Molly. Wykonane są one z aluminium, a ich korpus ma kształt tulei z kołnierzem. Najszybszym sposobem osadzania tego typu kołków jest użycie specjalnej zaciskarki, np. YATO YT-51452, która po wbiciu

kołka w wywiercony w materiale otwór wyciąga śrubę i powoduje spęcznienie jego korpusu. Dzięki temu rozwiązaniu na ścianach z płyt wiórowych, G-K lub innych materiałów z pustą przestrzenią możemy zamocować obrazy, wieszaki, kinkiety i inne lekkie elementy.
Zaciskarka YATO YT-51452 wykonana jest z trwałej stali węglowej i pomalowana proszkowo. Narzędziem pracuje się za pomocą dwóch długich rękojeści pokrytych antypoślizgową okładziną, które sprawiają, że do osadzenia kołka Molly nie trzeba używać dużej siły. Niewielkie rozmiary zaciskarki ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach.

Marek Pudło

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar