WYSTAWCY NA TARGACH BUDMA 2018

Znana już pierwsza, oficjalna lista wystawców targów budownictwa BUDMA 2018. Jak podają organizatorzy targów, lista ta jest o 40% dłuższa niż w ub.r.

Wśród firm, które zaplanowały udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, znajdują się zarówno te najbardziej rozpoznawalne marki na rynku budowlanym, jak również nowi reprezentanci branży. Zgodnie z oczekiwaniami organizatorów, w Poznaniu możemy spodziewać się ekspozycji najnowszej oferty produktowej i technologicznej ponad 800 producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych (lista wystawców, regularnie aktualizowana, dostępna jest na stronie internetowej organizatora: budma.pl). Wśród bogatej oferty produktowej BUDMY, czyli materiałów, technologii i narzędzi, na szczególną uwagę zasługują: Salon Dachów będący największą w

Polsce ekspozycją producentów pokryć i akcesoriów dachowych, Salon Stolarki największa w Polsce wystawa okien, drzwi, bram i ogrodzeń (prezentacja najnowszej oferty zarówno uznanych marek jak i zupełnie nowych na targach producentów), Salon Podłóg i Parkietów informujący o najnowszych trendach oraz designerskich rozwiązaniach i Salon Rusztowań i Szalunków (systemy montażu rusztowań i nowe rozwiązania technologiczne). Ciekawie zapowiada się także strefa Design4Senses, której założeniem jest nietypowa prezentacja oferty wystawców. Strefa ma przenieść klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań. Mają za to odpowiadać aż 4 przestrzenie: VisualStudio, TouchPoint, AudioZone oraz AromaSpot.

BUDMA-2018-1
BUDMA tradycyjnie zaprezentuje także szeroki wachlarz wydarzeń przeznaczonych dla głównych grup targowych gości: handlowców, wykonawców, architektów i projektantów oraz inwestorów. Przyszłorocznej BUDMIE towarzyszyć będą tym razem targi KOMINKI oraz INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i sprzętu budowlanego, a także technologii dla budownictwa infrastrukturalnego. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 r. w Poznaniu.

opr. HB

 

BUDMA-2018-2

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar