WYSOKIE TRZEWIKI OD LAHTI PRO

Grudzień to dobry czas, aby pomyśleć o nowych butach, takich, które sprostają warunkom zimowym i należycie zabezpieczą stopy przed niebezpieczeństwami czyhającymi w czasie prac budowlanych i remontowych.

Warto uzmysłowić sobie, że nazwa grudzień pochodzi od słowa gruda, oznaczającego zamarzniętą ziemię. Z dużą, a nawet bardzo dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że już wkrótce temperatura powietrza w ciągu dnia zbliży się w okolice zera lub spadnie jeszcze niżej. Ta zmiana jest nieunikniona, dlatego też warto pomyśleć wcześniej i zaproponować stopom rozwiązanie, które zapewni im komfort cieplny oraz szeroko pojętą wygodę. Będzie chronić je także przed typowymi niebezpieczeństwami przewidzianymi w normie dla obuwia bezpiecznego.

 

Trzewiki

wysokie bez podnoska Lahti Pro L30304 to nowość w ofercie marki. Model spełnia wymagania normy ISO 20347:2011. Dostępny jest w rozmiarach 39–47. Trzewiki mają właściwości antyelektrostatyczne, absorpcję energii w części piętowej, zabudowaną piętę oraz co bardzo istotne, charakteryzuje je ograniczona przepuszczalność i absorpcja wody.

 

Wierzch butów wykonany jest z naturalnej skóry, natomiast w środku o wygodę stopy i odpowiednią przewiewność dba podszewka siatkowa. Choć model ten nie ma tradycyjnego podnoska, to na uwagę zarówno w przedniej, jak i tylnej części zwraca wydłużony kształt podeszwy, która zabezpiecza piętę i palce przed skutkami przypadkowych uderzeń o wystające elementy. Podeszwa ma głęboki protektor i tym samym minimalizuje w znacznym stopniu możliwość poślizgnięcia się czy też utraty równowagi. Dodatkowo materiał, z jakiego została wykonana – poliuretan dwugęstościowy ma właściwości antypoślizgowe (na podłożu stalowym i ceramicznym) oraz jest odporny na olej napędowy.

W przypadku wysokich trzewików ważnym elementem konstrukcyjnym jest system prowadzenia sznurowadeł. Jak wiadomo, sposób zasznurowania ma duży wpływ na całkowity odczuwalny komfort użytkowania. Przekłada się też na bezpieczeństwo i minimalizuje możliwość powstania uciążliwych otarć. W trzewikach Lahti Pro L30304 za odpowiednie naprężenie sznurowadeł odpowiadają metalowe szlufki, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie siły wiązania do preferencji użytkowania. Gwarantują większą stabilność stopy oraz sprawiają, że raz zawiązane sznurowadła nie rozwiązują się samoczynnie.

 

Również pod kątem designerskim trzewiki wysokie bez podnoska Lahti Pro L30304 prezentują się nad wyraz ciekawie. Liczne przeszycia, dodatkowe elementy wzmacniające oraz atrakcyjne ozdobniki czynią z nich buty idealnie wpisujące się
w obraz profesjonalisty.

HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments