Wyrzynarka Dedra DED7965

Wyrzynarka Dedra DED7965 jest przeznaczona do precyzyjnego wycinania różnego rodzaju kształtów w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych.

Urządzenie wyposażono w łatwy w obsłudze samozaciskowy system mocowania brzeszczotu, bardzo mocny 750-watowy silnik oraz regulację prędkości suwów brzeszczotu w zakresie 800-3000/min. Dzięki mechanizmowi podrzynania (tzw. pendulum) może ono pracować w trybie precyzyjnym (liniowym) albo w trzech trybach szybkiego cięcia o różnym stopniu elipsoidalnego ruchu brzeszczotu. Dzięki wygodnemu gumowanemu uchwytowi oraz obustronnej dźwigni służącej do ustawiania trybu pracy wyrzynarka przystosowana jest do użytkowników zarówno prawo-, jak i

leworęcznych. Stopa maszyny pozwala na obustronne odchylenie brzeszczotu o kąt 45°.

Wyposażona jest ona również w przyłącze do odciągu wiórów, dzięki czemu wióry mogą być usuwane ze strefy cięcia, poprawiając tym samym komfort pracy. Urządzenie dystrybuowane jest z brzeszczotami do cięcia drewna i metalu. Uniwersalny uchwyt roboczy wyrzynarki pozwala na użycie praktycznie każdego rodzaju brzeszczotu – nie tylko typu „T”, ale również z zakończeniem „U”.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments