Wózki transportowe Vorel

W katalogu narzędziowym marki Vorel znajdziemy dwa ciekawe wózki magazynowe o składanej konstrukcji teleskopowej. Modele Vorel 78660 i 78661 (o udźwigu odpowiednio 60 i 90 kg) mają składane zarówno uchwyty, jak i płyty ładunkowe wraz z kółkami transportowymi. Po złożeniu oba wózki spokojnie mieszczą się w nawet niewielkim bagażniku samochodowym, a w magazynie zajmują wręcz symboliczną ilość miejsca.

Vorel 78660 to wózek wykonany ze stali – bardzo stabilny, z dużą płytą ładunkową o wymiarach 235 x 380 mm, która pozwala na bezpieczne przewożenie z miejsca na miejsce dużych kartonów, skrzyń czy pojemników.

Uchwyt transportowy, który po rozłożeniu osiąga długość 960 mm, został wyposażony w centralny układ blokujący. Pozwala on składać i rozkładać wózek jednym ruchem ręki. Wózek porusza się na odpornych na ślizganie się kółkach o średnicy 135 mm wykonanych z tworzywa sztucznego.

Vorel 78660 jest konstrukcją bardzo podobną do modelu 78660 z tą jednak różnicą, że został wykonany z aluminium. Wózek ten zapewnia większe możliwości transportowe od swojego mniejszego brata – ma większy udźwig, a szersza i dłuższa płyta ładunkowa pozwala przewozić towary o większych gabarytach. Teleskopowy uchwyt rozkłada się na wysokość 1080 mm. Mimo solidniejszej konstrukcji wózek wciąż pozostaje bardzo lekki, można go bez problemu przewozić w bagażniku auta osobowego czy schować w zakamarku warsztatu lub magazynu.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments