Wózki narzędziowe od MILWAUKEE

MILWAUKEE® wprowadziło do swojej oferty wózki narzędziowe. Skonstruowano je z myślą o potrzebach i wymaganiach branży motoryzacyjnej.

Wózek narzędziowy Milwaukee SRC30-1

Dostępny jest w ramach steel storage (stalowego systemu przechowywania). Wózek narzędziowy Milwaukee SRC30-1 ma całkowity udźwig 800 kg, szerokość 78 cm i wyposażony jest w 7 szuflad z blokadą wysunięcia i tzw. łagodnym domknięciem. 6 z nich posiada ładowność 45 kg, zaś jedna (dolną) 90 kg. Omawiany wózek narzędziowy porusza się na 4 kołach o średnicy 125 mm i jakości przemysłowej, w tym na dwóch skrętnych z hamulcami. Ma też gładki, zagłębiany blat z ABS z otworami na wkrętaki

i dodatkowymi schowkami na akcesoria. Omawiany wózek narzędziowy Milwaukee SRC30-1 wyposażono w tablicę z otworami na haki euro na najczęściej używane narzędzia. Użytkownik ma też do dyspozycji dodatkowe boczne półki na butelki i puszki, organizer na elektronarzędzia w dolnej szufladzie i magnetyczną listwę zasilającą, która może być np. wykorzystana do podłączenia ładowarek elektronarzędzi.
Do wózka Milwaukee SRC30-1 można dołączyć górną dostawkę STC30-1 z 4 szufladami mającymi ładowność 45 kg, łagodne domknięcie i matę antypoślizgową. Dostawka posiada amortyzujące narożniki z ABS oraz dodatkowe boczne półki na butelki i puszki.

Wózek narzędziowy Milwaukee SRC46-1

Jest większy niż wózek narzędziowy SRC30-1, bo jego szerokość wynosi 117 cm. Wyposażono go w 10 szuflad o ładowności 45 kg z łagodnym domknięciem i dwie dolne o ładowności 90 kg. Całkowity udźwig wózka wynosi więc 1360 kg. Każdą z szuflad wyłożono matą antypoślizgową. W dolnych dwóch szufladach znajdują się organizery na elektronarzędzia i akumulatory. Wózek ma też składaną boczną półkę na butelki i puszki oraz wbudowany otwieracz do butelek. Dzięki magnetycznej listwie zasilającej możliwe jest podłączenie ładowarek akumulatorów i uzupełnianie w nich energii bezpośrednio na wózku. Łatwe przemieszczanie wózka zapewniają 4 koła o średnicy 150 mm o jakości przemysłowej. Dwa z nich są skrętne i wyposażone w hamulce.
Możliwości wózka narzędziowego Milwaukee SRC46-1 rozszerza górna dostawka STC46-1, która dostępna jest oddzielnie. Ma ona 6 szuflad 45 kg z łagodnym domknięciem i matami antypoślizgowymi. Wyposażono ją też w wysuwany blat roboczy, który może być wykorzystany do pracy na laptopie czy robienia notatek. Trzy węższe szuflady mają zamknięcie na kluczyk i mogą posłużyć do bezpiecznego przechowywania portfela, dokumentów i innych ważnych przedmiotów. Dostawce są także amortyzujące narożniki z ABS, dodatkowe boczne półki na butelki i puszki oraz tablica z otworami na haki euro i uchwyty.

Wózek narzędziowy Milwaukee SWC40-1

Ma dwie ruchome półki do przechowywania butelek, sprayów i innego sprzętu, a także wbudowane schowki i składaną tylną półkę o ładowności 22 kg. Wyposażony jest w szufladę o ładowności 45 kg z łagodnym domknięciem i dolną półkę o ładowności 90 kg oraz listwę do ładowania akumulatorów. Użytkownik znajdzie w nim dwa wyjmowane pojemniki na narzędzia w kształcie kubka, które można schować w blacie górnym, odwracając je o 180°. Pozwala to zwiększyć jego płaską powierzchnię, co umożliwia składowanie na niej sprzętu o większych gabarytach. W na górnych krawędziach dłuższych boków wózka są rowki w kształcie V służące do opierania materiału podczas cięcia lub wykonywania pomiaru. Wózek ma gumowe amortyzujące narożniki i 4 koła 125 mm o jakości przemysłowej. Dwa z nich są obrotowe i wyposażone w hamulce. Całkowity udźwig wózka narzędziowego Milwaukee SWC40-1 to 315 kg.

Reasumując, omówione wózki narzędziowe zaspakajają zróżnicowane wymaganiach warsztatów motoryzacyjnych. Ich znakiem rozpoznawczym jest zwiększona użyteczność oraz duża pakowność i wytrzymałość.

opr. HB

Zdjęcia: Milwaukee®

class='sam-pro-container sam-pro-ad' data-spc='' style='display:flex; justify-content: center; flex-direction:row;'>