WÓZEK NARZĘDZIOWY YATO YT-09104

YATO YT-09104 to mobilny modułowy wózek narzędziowy z wyposażeniem. Składa się z trzech segmentów, które zamocowane są na aluminiowym stelażu z kółkami i wygodną rękojeścią.

Górna skrzynka wózka i środkowy moduł z szufladami są wyposażone w trzy wkłady z 78 narzędziami (m.in. zestawem kluczy nasadowych 8–22 mm z grzechotką, kompletem kluczy płasko-oczkowych 8–21 mm, szczypcami, kluczami imbusowymi). Dolny stelaż to duża walizka o rozmiarach 410 x 210 x 280 mm o maksymalnym udźwigu 15 kg. Służy ona do przechowywania i transportowania luzem dużych narzędzi (np. elektronarzędzi). Poszczególne moduły można rozłączać i korzystać z nich pojedynczo. Wózek narzędziowy YATO charakteryzuje się przemyślaną

konstrukcją – szuflady poruszające się po metalowych prowadnicach i zabezpieczone są przed samoistnym wysuwaniem, segmenty mocowane ze sobą za pomocą solidnych metalowych zatrzasków, a cały wózek można zamknąć kłódką. Z kolei kółka jezdne zapewniają wygodne przestawianie szafki i przetransportowanie jej w miejsce pracy, więc może być śmiało wykorzystywana przez serwisy wyjazdowe.

Marek Pudło

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar