Wkrętarko-wiertarka Dedra DED7885-B

Charakterystyczną cechą najnowszej wkrętarki Dedra DED7885-B jest bardzo nowoczesny zespół napędowy. Zastosowany w maszynie silnik bezszczotkowy to przede wszystkim – w porównaniu z klasycznymi konstrukcjami komutatorowymi – potężny moment obrotowy, podwyższona energooszczędność i praktyczna bezobsługowość.


Wiertarko-wkrętarka Dedra DED7885-B zasilana jest wydajnym i trwałym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 18 V i pojemności 2,0 Ah (w zestawie dwie sztuki baterii). W zespole napędowym zastosowano dwubiegową przekładnię, dzięki której maszyna może być wykorzystywana zarówno do wiercenia i osadzania wkrętów o dużych średnicach (1. bieg),

jak i szybkiej oraz wydajnej pracy z końcówkami roboczymi o mniejszych rozmiarach (2. bieg). Przy precyzyjnym osadzaniu wkrętów i wierceniu pomaga hamulec wrzeciona. Maksymalny moment obrotowy 60 Nm pozwala wiercić otwory o średnicach do 50 mm w drewnie. Sterowanie pracą maszyny odbywa się za pomocą włącznika spustowego, a regulacji momentu obrotowego dokonuje się za pomocą pierścienia nastawczego (21 pozycji).

Wiertarko-wkrętarka Dedra DED7885-B wyposażona jest w solidny, metalowy uchwyt narzędziowy szybkiego mocowania o średnicy max 13 mm. Pracę w ciemnych pomieszczeniach wspomaga dioda LED umieszczona na obudowie uchwytu akumulatora. Bezpieczeństwo i wygoda pracy zapewnione są przez zastosowane na rękojeści głównej okładziny antypoślizgowe.

Reasumując, Dedra DED7885-B to w pełni nowoczesna wiertarko-wkrętarka wyposażona w baterie o sporej pojemności 2,0 Ah i odznaczająca się dużym momentem obrotowym (60 Nm) oraz długą żywotnością.

Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Dedra DED7885-B

Maks. średnica wiercenia

13 mm

Maks. moment obrotowy

60 Nm

Prędkość obrotowa bez obciążenia (I/II bieg)

0-400/0-1500 min-1

Uchwyt wiertarski

szybkomocujący 13 mm

Typ akumulatora/napięcie/pojemność

Li-Ion/18 V/2,0 Ah

Waga (z akumulatorem)

1,5 kg

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments