WKRĘTAKI IRWIN PRO COMFORT

Na rynku pojawiła się nowa linia wkrętaków Pro Comfort marki IRWIN®. Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie, wytrzymałości i bezpieczeństwie pracy.

 

Rękojeść wkrętaków IRWIN® wykonano z podwójnego tworzywa. Zapewnia ona ergonomiczny chwyt i zwiększa komfort pracy nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Część robocza wykonana ze stali chromowo-wanadowej zabezpieczona jest przed korozją i gwarantuje długą żywotność w czasie użytkowania. Końcówka grota pokryta jest dodatkowo czarnym fosforanem, co bezpośrednio wpływa na wytrzymałość i precyzję montażu. Każdy z wkrętaków ma w uchwycie otwór służący do zawieszenia narzędzia przy stanowisku pracy. Wybrane rozmiary wkrętaków, przeznaczonych do bardziej wymagających zadań, mają specjalny zabierak, który pozwala

na mocniejsze dokręcanie śruby przy użyciu klucza sześciokątnego. W ofercie oprócz standardowych wkrętaków znajdują się także z izolacją VDE przeznaczone dla elektryków i prac przy instalacjach elektrycznych do 1000 V.

irwin-pro-comfort-screwdriver-in-use-002

Na ofertę nowych wkrętaków Pro Comfort marki IRWIN® składa się ponad 50 pojedynczych wkrętaków oraz 4 zestawy zawierające najbardziej popularne rozmiary. Na szczególną uwagę zasługuje niewielkich rozmiarów narzędzie, które pozwala na namagnesowanie lub rozmagnesowanie grota wkrętaka.

1951678-irwin-pc

Reasumując, marka IRWIN® zaprezentowała bogatą i kompleksową ofertę wkrętaków. Sądzimy, że zostanie ona doceniona przez profesjonalnych użytkowników narzędzi ręcznych w Polsce.

opr. HB

irwin-pro-comfort-vde-insulated-screwdriver-in-use-001

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar