WKRĘTAK VOREL 65033 Z GRZECHOTKĄ Z WYMIENNYMI BITAMI

Wkrętaki z grzechotką, które obsługują wymienne bity, zastępują wiele pojedynczych śrubokrętów. Najnowsze takie narzędzie marki Vorel oznaczone jako 65033 oferuje przełożenie 5:1, co pozwala pracować nim aż pięć razy szybciej niż klasycznym wkrętakiem.

Mechanizm zastosowany we wkrętaku Vorel 65033 ma przełącznik kierunku pracy w prawo/lewo i blokadę grzechotki. Wymienne końcówki mocuje się w uniwersalnym gnieździe 6-kątnym 1/4”. Zaś uchwyt narzędziowy wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV). Z tego samego materiału wykonano 56 końcówek, które są dostarczane w zestawie z wkrętakiem. Znajdziemy wśród nich końcówki płaskie 3–7 mm, Philips PH0-PH3, Pozidriv PZ0–PZ3, TORX T10–T30, HEX H3–H6 i kwadratowe S0–S3. Rękojeść

wkrętaka została wykonana z polipropylenu i TPR (skr. od ang. thermo plastic rubber). Jest więc ona antypoślizgowa, a w połączeniu ze świetnym wyprofilowaniem gwarantuje pewny chwyt i możliwość przenoszenia dużych obciążeń. Znajduje się w niej też schowek na bity.

opr. HB

 

65033_opak

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments