WKRĘTAK UDAROWY VOREL 65123 Z KOŃCÓWKAMI

Wkrętak udarowy Vorel 65123 to bardzo sprytne urządzenie, w którym obrót końcówki wywoływany jest poprzez uderzenie w rękojeść młotkiem.

 

Każdy mechanik – bez względu na specjalizację – ma do czynienia w swojej codziennej pracy z zapieczonymi i mocno dokręconymi śrubami czy wkrętami. Są różne sposoby, aby sobie z nimi poradzić – od tych najmniej destrukcyjnych w postaci zastosowania środków penetrujących po najbardziej niszczące, czyli palnik, szlifierkę czy wiertło. Zanim jednak sięgniemy po metody siłowe, warto zastosować chociażby wkrętak udarowy Vorel 65123, w którym obrót końcówki wywoływany jest przez uderzenie w rękojeść młotkiem (połączenie wkręcania i udaru). Pozwala to w wielu sytuacjach

poradzić sobie z najbardziej krytycznymi przypadkami. Wkrętak Vorel 65123 wykonany jest z wysokiej jakości stali CrV. Rękojeść jest moletowana, przez co narzędzie nie wyślizguje się z dłoni, nawet jeśli są one ubrudzone np. olejem lub smarem. Wkrętak przystosowano zarówno do pracy w prawo, jak i w lewo. Może więc posłużyć także do dokręcania. Narzędzie dystrybuowane jest w zestawie z wymiennymi końcówkami: płaskimi (5, 6, 8 i 9 mm), Philips (PH1, PH2, PH3 i PH4) oraz sześciokątnymi (4, 5, 6 i 8 mm). Cały zestaw dostarczany jest w kasetce z tworzywa sztucznego.

Marek Pudło, pins

65123_w_pud

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments