WKRĘTAK HÖGERT TECHNIK HT1S210 Z WYMIENNYM GROTEM UNIWERSALNYM. JEDEN ZAMIAST OŚMIU

Jednym wkrętakiem Högert Technik HT1S210 z grotem uniwersalnym wykonamy prace, do których potrzebujemy ośmiu różnych tradycyjnych narzędzi. Jego zastosowanie usprawnia więc pracę i zmniejsza koszty zakupu potrzebnych narzędzi.

 

Marka Högert Technik opracowała innowacyjny wkrętak z dwustronnym wymiennym grotem mającym końcówki krzyżową i płaską. Innowacyjna końcówka krzyżowa pozwala montować lub demontować wkręty z łbami o profilach krzyżowych Pozidriv i Philips o różnych rozmiarach. Druga tradycyjna końcówka umożliwia pracę z wkrętami z nacięciem płaskim. Dzięki temu rozwiązaniu wkrętakiem Högert Technik HT1S210 zamocujemy łączniki gwintowe mające gniazda Pozidriv (PZ1, PZ2 i PZ3), Philips (PH0, PH1, PH2 i PH3) oraz płaskie (SL6). Dzięki temu jednym

narzędziem wykonamy prace, do których do tej pory potrzebowaliśmy aż ośmiu różnych rodzajów wkrętaków lub bitów. Tajemnica wkrętaka Högert Technik HT1S210 tkwi w odpowiednim kształcie wymiennego grota. Jego końcówka krzyżowa ma bowiem specjalnie modyfikowaną geometrię, dzięki czemu pasuje do siedmiu wymienionych wyżej gniazd krzyżowych Pozidriv i Philips. Grot prezentowanego wkrętaka wykonano z wysokogatunkowej stali stopowej S2. Narzędzie ma kompaktowe wymiary i dzięki temu umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Jego ergonomiczna rękojeść jest 2-komponentowa i antypoślizgowa.

HogertTechnik_wkretak_HT1S210-2

Reasumując, wkrętak Högert Technik HT1S210 z grotem uniwersalnym to innowacyjne, profesjonalne narzędzie o nowoczesnym designie i wykonaniu. Ponieważ zastępuje osiem rodzajów wkrętaków lub bitów, przyspiesza prace montażowe i serwisowe oraz ekonomizuje je. Obniża też znacznie masę naszych toreb lub skrzynek narzędziowych oraz pozwala oszczędzać w nich miejsce, które dzięki temu można wykorzystać na inne potrzebne narzędzia lub akcesoria.

pins

HogertTechnik_wkretak_HT1S210-1

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments