WKRĘTAK AKUMULATOROWY YATO YT-82760

Najmłodsze dziecko marki YATO z rodziny elektronarzędzi – kompaktowy wkrętak akumulatorowy YT-82760 – jest doskonałą alternatywą dla ręcznych wkrętaków i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważna jest szybkość działania, wygoda pracy i niezawodność.

Wkrętak YT-82760 zasilany jest niewielkim wbudowanym akumulatorem Li-Ion o napięciu 3,6 V i pojemności 1,3 Ah oraz wyposażony we wskaźnik poziomu naładowania energią. Narzędzie dysponuje momentem dokręcania 3 Nm i prędkością obrotową 230 min-1. Użytkownik może sterować zarówno prędkością obrotową za pomocą włącznika spustowego, jak i zmieniać kierunek obrotów. Co ciekawe, składana i obrotowa rękojeść pozwala operować wkrętakiem jak narzędziem pistoletowym lub współosiowym i pracować w ciasnych zakamarkach.

Nowe elektronarzędzie YATO wyposażone jest w beznarzędziowo obsługiwany uchwyt 6-kątny 1/4″. W przedniej części obudowy, tuż pod wrzecionem, umieszczono diodę LED doświetlającą miejsce pracy. Rękojeść główna – wyprofilowana do kształtu dłoni – pokryta jest antypoślizgowym materiałem. W górnej części obudowy znalazło się miejsce na gniazda z dwiema najczęściej używanymi końcówkami wkrętakowymi: płaską i krzyżakową.

Marek Pudło

 

yt-82760

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar