WKRĘTAK AKUMULATOROWY VERTO 50G139

Wkrętak akumulatorowy VERTO wyposażony został w wydajny akumulator typu Li-Ion o napięciu 3,6 V i pojemności 1,5 Ah. Dzięki temu można nim pracować przez dłuższy czas.

 

Wkrętak akumulatorowy VERTO 50G139 oferuje maksymalny moment obrotowy 3 Nm i prędkość do 230 min-1. Pozwola to na szybkie i dokładne wkręcanie oraz wykręcanie śrubek lub wkrętów w warunkach domowych. Zastosowany we wkrętarce mechanizm suwakowy umożliwia szybką wymianę bitów znajdujących się w bębenku. Wyposażono go też we wziernik umożliwiający podgląd mocowanej końcówki wkrętakowej. Wkręcanie w ciasnych i ciemnych przestrzeniach ułatwia funkcja latarki. Czas ładowania baterii to 3–5 godz. Korpus wkrętaka wykonany jest z odpornego na

uszkodzenia, wysokoudarowego tworzywa. Wkomponowane w rękojeść miękkie wkładki poprawiają komfort pracy. Wkrętak VERTO 50G139 o niewielkiej wadze 0,17 kg i ergonomicznych kształtach doskonale nadaje się do pracy w trudnych warunkach. W zestawie z wkrętakiem znalazły się: ładowarka i bębenek z 10 końcówkami wkrętakowymi. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.

 

opr. HB

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar