Wkładki bębenkowe YATO do zamków drzwiowych

Projektanci i handlowcy z TOYA S.A. zaproponowali rozwiązanie na miarę naszych potrzeb typu „załóż i zapomnij”. Mamy tu na myśli nowe bezpieczne wkładki do wpuszczanych zamków drzwiowych.

 

 

 

W natłoku codziennych zdarzeń i w nieustającej gonitwie za sprawami bardzo ważnymi oraz mniej istotnymi wiele czynności wykonujemy w sposób mechaniczny, nie zastanawiając się nad działaniem drobnych urządzeń, narzędzi i przedmiotów obecnych wokół nas. Znakomitym przykładem tego jest sposób,

w jaki korzystamy z zamków drzwiowych. Możemy zaryzykować stwierdzenie, że większość z nas nie zastanawia się nad tym, dlaczego zamek w drzwiach wejściowych działa sprawnie i wymaga od operatora paru prostych ruchów kluczem. Tak zawsze być powinno, ale niekiedy nie jest. Ile razy nasz sezam powiedział „nie”, a my staliśmy pod drzwiami nerwowo przebierając nogami, gorączkowo szukając telefonu do ślusarza z szyldem „awaryjne otwieranie zamków”. Wizyta fachowca to około 200 zł do wyjęcia z portfela po otwarciu sezamu.
Aby zminimalizować ryzyko awarii i zapewnić sprawne działanie, naszych zamków pamiętajmy o tym, aby produkty gwarantujące nasz spokój i bezpieczeństwo wybierać bez emocji, z rozwagą i spokojem, ale tylko spośród produktów najwyższej jakości. Pozwoli nam to zapomnieć o ich istnieniu zaraz po zainstalowaniu.
Projektanci i handlowcy z TOYA S.A. zaproponowali rozwiązanie na miarę naszych potrzeb typu „załóż i zapomnij”. Mamy tu na myśli nowe bezpieczne wkładki do wpuszczanych zamków drzwiowych.
Wkładka cylindryczna, czyli element, z którym stykamy się kilka razy dziennie, jest sercem niemal każdego dobrego zamka wewnętrznego (wpuszczanego) posiadającego klamkę lub nie. To właśnie konstrukcja wewnętrzna wkładki decyduje o tym, czy możemy otworzyć zamek agrafką, drutem lub gwoździem, czy tylko oryginalnym kluczem. W ostatnim wypadku, gdy zgubimy klucz, musimy niestety wzywać fachowca z zestawem profesjonalnych narzędzi.
Toya S.A. wprowadza na rynek znakomicie wykonane, nowoczesne technologicznie, bezpieczne wkładki z różnych materiałów, dostępne w różnych wymiarach i wersjach. Firma proponuje wkładki ze stali lub z mosiądzu o różnym wykończeniu powierzchni, np. mosiężne satynowane lub powierzchniowo zabezpieczone lustrzaną warstwą chromu, co dodatkowo wzmacnia odporność antykorozyjną. Są wśród nich wkładki symetryczne i asymetryczne we wszystkich podstawowych wymiarach i różnych proporcjach oraz wszystkie wkładki w wersji jednostronnej, tzn. z jedną „dziurką” na klucz i gałką (pokrętłem) do otwierania bez klucza od strony wewnętrznej. Zabierak wkładki (element bezpośrednio poruszający zasuwę zamka) wykonany jest ze specjalnej utwardzanej stali, dzięki czemu pracuje przez lata, nie wykazując oznak zużycia.
Warto zwrócić uwagę na znajdujące się w zestawie klucze. Wykonane według najnowszych technologii gwarantują niemal nieskończoną liczbę kombinacji. Od podobnych produktów, którymi zalany jest rynek, klucze YATO odróżnia dodatkowy, trudny do podrobienia element, czyli cieniutki rowek, frezowany na obu powierzchniach pióra klucza. Dostępne klucze tzw. komputerowe mają malutkie otwory i możemy je kopiować niemal w każdym punkcie dorabiania kluczy, natomiast dorabianie kluczy proponowanych przez YATO nie jest takie łatwe. Możemy je kopiować, korzystając z usług wyspecjalizowanego serwisu firmowego, zamawiając klucz samodzielnie lub przez autoryzowane punkty sprzedające produkty YATO.
Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, w podstawowym zestawie do bezpiecznej wkładki TOYA dołącza aż osiem kluczy, co powinno zaspokajać potrzeby na dłuższy czas. Pamiętajmy o tym, że dorobienie wysokiej jakości klucza, oprócz kłopotów związanych ze znalezieniem dobrego punktu ślusarskiego, niesie ze sobą spore wydatki. Osiem kluczy w zestawie startowym to naprawdę dobry standard i ukłon w stronę odbiorców. Jakość tych produktów potwierdzają specjalistyczne badania przeprowadzone w Instytucie Techniki Budowlanej. 18 modeli bezpiecznych wkładek to dobra propozycja dla sklepów i partnerów YATO. Sprzedaż wspierają materiały reklamowe i specjalnie przygotowane dla tego produktu ekspozytory.

 

Produkty dostępne

w sklepie internetowym toya24.pl.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar