Wiosenny Festool Roadshow zakończony sukcesem

Festool Roadshow 2022 odbywał się od 16 do 27 maja i odwiedził 11 miast w Polsce. Pokazano na nim nowe narzędzia, takie jak ukośnica Festool KSC 60.

Nowości Festool

W wydarzeniu wzięli udział fachowcy z branży stolarskiej, meblarskiej, ciesielskiej oraz remontowo-budowlanej. Podczas tegorocznej edycji Roadshow zostały zaprezentowane nowości akumulatorowe Festool z gamy 18 V, w tym ukośnica Festool KSC 60 oraz odkurzacze mobilne CTC SYS i CTC MINI/MIDI. W trakcie wydarzenia odbyły się także pokazy działania technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej Festool TKS 80 oraz innych elektronarzędzi.

Fachowe porady i konkursy

Na każdym z przystanków do dyspozycji uczestników Roadshow byli doświadczeni doradcy techniczni z Festool Polska, którzy udzielali porad oraz odpowiadali na pytania dotyczące elektronarzędzi Festool, jednym z ich tematów była ukośnica Festool KSC 60 i pozostałe zaprezentowane w tym roku nowości. Aby uatrakcyjnić uczestnictwo w tegorocznym spotkaniu, organizatorzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami, gdzie każda osoba, która wzięła udział w konkursie miała szansę zdobycia nagród, takich jak: SYS-Roll (498660) i Sortainer (200119), SYS-Storagebox (499901), Organizer SYS 3 ORG (204854). Podczas tegorocznej trasy można było również sprawdzić pojemność akumulatorów na stanowisku serwisowym. Organizatorzy zapowiedzieli kolejną edycję Roadshow, już jesienią.

opr. HB (mat.Festool)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments