WIOSENNE PROMOCJE FEIN

W okresie od 1 marca do 30 czerwca 2017 r. FEIN oferuje swoim klientom szereg korzyści przy zakupie multifunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych oraz akcesoriów z mocowaniem Starlock. Szczegóły promocji poniżej.

 

FEIN MultiMaster – zestaw akcesoriów Best of E-Cut StarlockPlus gratis

W tym roku elektronarzędzia oscylacyjne FEIN świętują swoje 50. urodziny. W okresie promocyjnym klienci mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy, bowiem do każdego zakupionego urządzenia FEIN MultiMaster FMM 350 QSL Top lub Akku MultiMaster FEIN AFMM 18 QSL będzie można otrzymać gratis zestaw akcesoriów Best of E-Cut StarlockPlus o wartości 265,50 PLN (sugerowana cena detaliczna netto). Do urządzenia dołączony jest kupon promocyjny, który zawiera dane

do rejestracji klientów przez Internet w ciągu sześciu tygodni od dnia zakupu sprzętu. Po dokonaniu rejestracji każdy klient otrzyma pocztą bezpłatny sześcioczęściowy zestaw brzeszczotów E-Cut Universal i Long-Life o różnych szerokościach. Dodatkowo urządzenie zostanie objęte 3-letnią gwarancją FEIN PLUS.

pset72295275_EN

Zestaw akcesoriów do niemal wszystkich urządzeń oscylacyjnych 42% taniej

Dzięki wprowadzeniu na rynek w 2016 r. mocowania Starlock akcesoria FEIN są kompatybilne z większością dostępnych na rynku elektronarzędzi oscylacyjnych.
Zestaw Best of E-Cut Starlock pozwala użytkownikom urządzeń innych marek osiągnąć do 30% szybsze tempo pracy i 42% oszczędności w stosunku do zakupu pojedynczych akcesoriów. Sześcioczęściowy zestaw akcesoriów zawiera brzeszczoty E-Cut z uzębieniem Universal i Long-Life w poręcznej walizce. W okresie promocji jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 220,50 PLN (sugerowana cena detaliczna netto).

Elektronarzędzia FEIN są dostępne w sprzedaży w specjalistycznych sklepach (ich lista znajduje się na stronie: http://www.fein.pl/pl_pl/wyszukiwanie-dystrybutora/).

opr. HB

ss

i0000794

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments