WIERTŁA KORONOWE SDS-PLUS I SDS-MAX OD YATO

Wiertła koronowe SDS-plus i SDS-max marki YATO przeznaczone są do wiercenia udarowego elektropnematycznymi młotkowiertarkami SDS-plus i młotami kombi SDS-max. Wykonamy nimi otwory pod puszki elektryczne w ścianach z betonu przemysłowego, silikatów, cegieł oraz innych twardych materiałów budowlanych.

Wiertła koronowe SDS-plus i SDS-max marki YATO mają monolityczną konstrukcję, co gwarantuje wytrzymałość i dłuższą żywotność. Dzięki temu narzędzia te lepiej przenoszą moment obrotowy niż tzw. korony składane, gdzie gwint nie wytrzymuje dużych obciążeń. Wykonano je ze stali odpornej na odkształcenia pod wpływem

wysokiej temperatury. Dzięki temu m.in. nie blokują się w uchwytach młotów, co ułatwia ich wymianę i przyspiesza prace. W koronach YATO na ostrzach zastosowano wysokiej jakości węgliki spiekane. Pracę nimi ułatwiają boczne otwory do wybijania zakleszczonego materiału i klin do łatwego demontażu wiertła pilotującego. Wiertła koronowe SDS-plus (YT-44033, YT-44034) i SDS-max (YT-44040, YT-44041) mają długość 280 mm i średnicę 68 lub 82 mm. Dystrybuowane są w zestawie z centrycznie umieszczonym wiertłem pilotującym oraz klinem do wyjmowania pilota. Nowe korony YATO polecane są zwłaszcza fachowcom wykonującym otworowanie w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych i biurowcach, gdyż znacznie usprawniają i przyspieszająprace.

HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar