Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe YATO

Na rynek trafiła właśnie rodzina akumulatorowych wiertarko-wkrętarek YATO, które są standardowo dostarczane w twardych walizkach transportowych i w zestawie z dwiema bateriami litowo-jonowymi.

Fani marki YATO mają do wyboru aż trzy modele wkrętarek, które zasilane są ogniwami o pojemności 1,5 Ah i napięciach 10,8 V (YT-82851), 14,4 V (YT-82853) i 18 V (YT-82855). Maszyny różnią się od siebie głównie wielkością, a tym samym przeznaczeniem. Mają jednak wiele wspólnych cech konstrukcyjnych. We wszystkich bowiem jednostki napędowe współpracują z 2-biegowymi przekładniami, które rozszerzają możliwości maszyn. W każdym modelu znajdziemy także pierścienie z regulacją momentu obrotowego dokręcania, które umożliwiają

precyzyjne osadzanie wkrętów. Pracą silników steruje się z kolei płynnie za pomocą włączników spustowych. Za komfort codziennego użytkowania odpowiadają samozaciskowe uchwyty zapewniające szybką wymianę osprzętu. Maszyny zostały wykonane z dobrej jakości materiałów – na świetnie wyprofilowanych rękojeściach zastosowano okładzinę antypoślizgową. Zastosowanie diod LED oświetlających miejsce pracy pozwala używać wiertarko-wkrętarek w najciemniejszych zakamarkach placów budowy.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments