WIERTARKO-WKRĘTARKA GRAPHITE 58G019 z SILNIKIEM BEZSZCZOTKOWYM

Dwubiegowa wiertarko-wkrętarka GRAPHITE zasilana jest akumulatorami 18 V Li-Ion GRAPHITE Energy+. W konstrukcji urządzenia zastosowano nowoczesny i wydajny silnik bezszczotkowy.

Przekładnia planetarna wiertarko-wkrętarki GRAPHITE 58G019 została wykonana z wysokogatunkowej stali. Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona na pierwszym biegu wynosi 500 min-1, a na drugim – 1700 min-1. Maksymalny moment obrotowy ma wartość 38 Nm dla wkręcania miękkiego i 58 Nm dla twardego i może być regulowany pierścieniem 16-stopniowego sprzęgła. Pierścieniem tym ustawia się też tryb wiercenia. Prezentowaną wiertarko-wkrętarkę GRAPHITE

58G019 wyposażono w samozaciskowy metalowy uchwyt pozwalający na stosowanie osprzętu z chwytami walcowymi o średnicy 2–13 mm. Urządzenie ma elektryczny hamulec silnika i automatyczną blokadę wrzeciona, jak też diodę LED, uruchamianą automatycznie, służącą do podświetlania miejsca pracy. Ergonomiczny kształt rękojeści i zwarta konstrukcja wiertarko-wkrętarki pozwalają na wygodną pracę, w tym też w trudnych warunkach. Jej rękojeść została pokryta materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu elektronarzędzie pewnie leży w dłoni.

opr.HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments