WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA Z SERII M-CUBE OD WÜRTH POLSKA

Od września 2019 r. firma Würth wprowadziła na polski rynek 8 elektronarzędzi akumulatorowych z serii M-CUBE®, wzmacniając tym samym swoją pozycję w tym segmencie rynku. Nowe elektronarzędzia wyróżniają się najwyższą jakością podzespołów oraz nowoczesnymi, technicznymi rozwiązaniami. W listopadzie br. do oferty wprowadzono 9. z kolei narzędzie – wiertarko-wkrętarkę ABS 12 COMPACT M-CUBE®.

Najnowsze elektronarzędzie od Würth Polska to wiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT M-CUBE® przeznaczona do lekkich i umiarkowanych prac z zakresu wiercenia i wkręcania. Została opracowana przez firmę Würth na podstawie najwyższych wymagań profesjonalnych użytkowników. Urządzenie z łatwością wkręca wkręty o średnicy 3-6 mm. Jest wygodne nawet podczas pracy nad głową.

Ze względu na niską wagę nie obciąża nadmiernie dłoni i umożliwia długą, niemęczącą pracę. Dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się także przy pracy w ciasnych przestrzeniach.


Wiertarko-wkrętarkę Würth ABS 12 COMPACT M-CUBE® wyposażono w 16-stopniowe sprzęgło zapewniające precyzyjny montaż wkrętów, jak też w zaawansowaną elektronikę chroniącą silnik przed przegrzaniem i wyłączającą go automatycznie w przypadku przeciążenia. Urządzenie posiada także uchwyt wiertarski z blokadą wrzeciona, w którym w pewny i niezawodny sposób można mocować akcesoria o średnicach od 0,8 do 10 mm. Jest też lampka LED na boku akumulatora, przeznaczona do podświetlania obszaru roboczego. Dzięki zastosowaniu systemu wysuwanych akumulatorów, wiertarko-wkrętarka Würth ABS 12 COMPACT M-CUBE® posiada wąski uchwyt i stabilną podstawę. Urządzenie ma szeroki zakres zastosowań, dlatego sprawdzi się w wielu branżach, m.in. elektrycznej, meblowej, budowlanej, metalowej, instalatorskiej czy samochodowej.
Jak każde urządzenie z serii M-CUBE®, wiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT dostępna jest w wersji z ładowarką i dwoma akumulatorami (art. nr 5701101002) oraz bez akumulatora (art. nr 5701101000). Takie rozwiązanie pozwala w ekonomiczny sposób zbudować duży park narzędzi akumulatorowych. Jeden akumulator pasujący do wszystkich narzędzi to także porządek i wygoda. Nie ma więc potrzeby posiadania wielu ładowarek do różnych akumulatorów. Rodzina produktów serii M-CUBE® jest na bieżąco uzupełniana o kolejne narzędzia akumulatorowe. Wiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT M-CUBE® dostępna jest w e-sklepie www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.


W sprzedaży dostępne są także inne elektronarzędzia z serii M-CUBE® od Würth:

  • wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT (do średnio-ciężkich zastosowań);
  • wiertarko-wkrętarka ABS 18 BASIC (do powtarzalnych i często wykonywanych operacji, takich jak wkręcanie małych wkrętów);
  • wiertarko-wkrętarka ABS 18 POWER (do długotrwałych prac z największym obciążeniem),
  • wiertarko-wkrętarka udarowa ABS 18 POWER COMBI (z dodatkowym uchwytem montowanym bez użycia narzędzi)
  • szlifierka kątowa AWS 18-125P COMPACT;
  • młotowiertarka ABH 18 COMPACT (z dwoma uchwytami wiertarskimi: podstawowym SDS-plus i szybkomocującym wiertarskim);
  • bezprzewodowy pistolet do aplikacji klejów AKP 18-600 oraz wkrętarka do płyt gipsowych ATS 18 AUTOMATIC.
opr. HB

Dane techniczne akumulatorowej wiertarko-wkrętarki Würth ABS 12 COMPACT M-CUBE®

Napięcie zasilania12 V/DC
Obroty na biegu jałowy (I/II bieg)0-400/0-1500 obr./min
Maks. moment obrotowy (twardy/miękki)32/19 Nm
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego0,8-10 mm
Gwint wrzeciona1/2 cala x 20 UNF
Maks. średnica wiercenia w stali10 mm
Maks. średnica śruby6 mm
Długość177 mm
Wysokość215 mm
Ciężar z akumulatorem1,21 kg
ZOBACZ TAKŻE
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
olo
olo
4 miesięcy temu

Witam. Czy powyższa wiert-wkręt będzie się nadawać do przykręcania płyt gipsowo-kartonowych na profilach CD CW UD UW ?