WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA VERTO 50G273

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 10.8 V VERTO 50G273 to lekkie i niezwykle funkcjonalne urządzenie. Dostarczana jest z dwoma wydajnymi akumulatorami typu Li-Ion o napięciu 10.8 V i pojemności 1.3 Ah pozwalającymi na optymalny czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.

Zakres obrotów wiertarko-wkrętarki akumulatorowej VERTO 50G273 wynosi 0–1350/min i wraz z regulacją ich kierunku (prawo/lewo), a także 2-stopniowym przełącznikiem biegów umożliwia wkręcanie oraz wykręcanie w materiałach o różnej twardości. 18-stopniowa regulacja momentu obrotowego pozwala dostosować siłę dokręcania, a także korzystać z funkcji wiercenia. Korpus wkrętarki wykonany jest z odpornego na uszkodzenia wysokoudarowego tworzywa i ma ergonomiczny uchwyt ze zintegrowaną antypoślizgową nakładką zapewniający komfortową

pracę osobom prawo- i leworęcznym. Atutem wiertarko-wkrętarki jest wrzeciono z gniazdem sześciokątnym pod bity z demontowalnym uchwytem wiertarskim, co umożliwia wykonywanie różnych rodzajów prac. Wbudowana dioda LED pozwala doświetlić miejsce pracy, podnosząc funkcjonalność urządzenia. Całość dostarczana jest w pudełku wraz z ładowarką i dwoma akumulatorami.

opr. HB

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar