WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA VERTO 50G185

Wiertarko-wkrętarkę akumulatorową VERTO 50G185 wyposażono w wydajny akumulator Ni-Zn o napięciu 14.4 V i pojemności 1.5 Ah.

 

Zakres obrotów wiertarko-wkrętarki VERTO 50G185 wynosi 0–550 obr./min. Zaś 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego pozwala precyzyjnie dostosować w niej siłę dokręcania, a także skorzystać z funkcji wiercenia. Maksymalny moment obrotowy, który generuje VERTO 50G185, wynosi 15 Nm.

 

Ogniwa akumulatora zastosowanego w prezentowanej wiertarko-wkrętarce zostały wykonane w technologii Ni-Zn, dzięki czemu są ekologiczne (nie zawierają szkodliwego kadmu), charakteryzują się większą mocą i są lżejsze od ogniw Ni-Cd, a także można je doładowywać w dowolnym momencie (brak efektu pamięci). Korpus wkrętarki wykonany jest z odpornego na uszkodzenia tworzywa.

Wkomponowane w rękojeść miękkie wkładki poprawiają komfort pracy. W konstrukcji zastosowano elektryczny hamulec wrzeciona dla większej precyzji i bezpieczeństwa pracy. Wbudowana dioda LED umożliwia podświetlenie miejsca pracy. W zestawie z urządzeniem znajduje się 6 wierteł, 6 bitów, uchwyt do bitów oraz drugi akumulator. Zgodność wykonania wiertarko-wkrętarki akumulatorowej VERTO 50G185 z europejskimi standardami bezpieczeństwa potwierdza certyfikat CE.

HB

50G187

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments