WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA STHOR 78972

Najnowsza propozycja marki Sthor w zakresie elektronarzędzi – akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 78972 – wydaje się idealną propozycją dla każdego majsterkowicza, który ma do wykonania w swoim gospodarstwie domowym czy warsztacie podstawowe czynności montażowe.

 

Wiertarko-wkrętarka Sthor 78972 zasilana jest nowoczesnym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 18 V i pojemności 1,3 Ah. To idealny kompromis między wielkością i masą ogniw, a ich praktycznymi możliwościami. Elektronarzędzie wyposażone jest w 2-biegową przekładnię, które pozwala pracować z dużą wydajnością podczas wiercenia w miękkich materiałach (maks. prędkość obrotowa – 1300/min-1), jak też oferuje duży zapas momentu obrotowego do zadań o największym obciążeniu (22 Nm). Parametry pracy wkrętarki reguluje się

płynnie za pomocą włącznika spustowego, a dodatkowo moment dokręcania za pomocą pokrętła regulującego czułość pracy sprzęgła. Sthor z takimi parametrami wierci w metalu i wkręca wkręty o długości 130 mm i średnicy 5 mm.
Jak przystało na obowiązujące standardy konstrukcyjne, w nowej wkrętarce Sthor znajdziemy obsługiwany beznarzędziowo uchwyt wiertarski 10 mm z automatyczną blokadą wrzeciona. Wygodę obsługi zapewnia diodowe oświetlenie miejsca pracy, a także świetnie wyprofilowana rękojeść z okładziną antypoślizgową. Maszyna dostarczana jest z dwoma akumulatorami i ładowarką w solidnej walizce transportowej z tworzywa sztucznego wraz z kompletem bitów ze stali CrV i wierteł HSS do metalu.

Marek Pudło

78972

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar