WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA GRAPHITE 58G000

Dwubiegowa wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000 zasilana jest systemowymi akumulatorami 18 V GRAPHITE Energy+. Wyposażono ją w płynną regulację prędkości obrotowej oraz przełącznik kierunku obrotów.

Samozaciskowy uchwyt wiertarski pozwala na stosowanie w wiertarko-wkrętarce GRAPHITE 58G000 osprzętu o średnicy 0,8–10 mm. Maksymalna prędkość obrotowa jej wrzeciona na I biegu wynosi 350 obr./min, a na II – 1250 obr/min, zaś maksymalny moment obrotowy – 35 Nm (wkręcanie miękkie) lub 55 Nm (twarde). Moment obrotowy w trybie wkręcania jest regulowany 16-stopniowym sprzęgłem. Pierścieniem regulacyjnym sprzęgła w wiertarko-wkrętarce GRAPHITE 58G000 ustawia się też tryby pracy wiercenia oraz wiercenia z udarem. Urządzenie wyposażono w elektryczny hamulec wrzeciona oraz

diodę LED do podświetlania miejsca pracy. Ergonomiczny kształt rękojeści i zoptymalizowana długość całkowita wiertarko-wkrętarki pozwala na wygodną pracę, w tym także w trudnych warunkach. Rękojeść została pokryta materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu elektronarzędzie pewnie leży w dłoni. Zaś jego przekładnię planetarną wykonano z wysokogatunkowej stali.

opr. HB

 

58G000

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments